Lightroom Photoshop 2.3

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Adobe Lightroom 2.3

  Adobe Lightroom 2.3

  Adobe vydal nový Lightroom Photoshop. K dispozícii je verzia 2.3. Zároveň vyšla nová verzia Camera Raw. Tá má poradové číslo 5.3. Oba produkty spája podpora pre nové fotoaparáty (zrkadlovky Nikon D3X a Olympus E-30). Lightroom Photoshop konečne prináša podporu pre ďalšie jazyky. Pribudli čínština (tradičná aj zjednodušená), holandština, taliančina, kórejčina, portugalčina, španielčina a švédština. Slovenčina zatiaľ, samozrejme, chýba.
  Lightroom Photoshop 2.3 inak neprináša žiadne relevantné novinky, skôr sa zameriava na opravy predchádzajúcej verzie. Za zmienku stojí oprava FTP pri 64-bitovej verzii Lightroom Photoshop, či odstránenie problémov s uvoľňovaním pamäte, ktoré môže viesť k pádu Lightroom Photoshop.
  Som zvedavý ako dopadne verzia 2.3 na Windows 7. Prvý pokus o inštaláciu Lightroom 2.2 skončil pádom do BSOD. Repete po vypnutí a následnom štarte počítača bolo úspešné a subjektívne môžem povedať, že 64-bitová verzia Lightroom beží na Windows 7 svižnejšie ako 32-bitová verzia na Windows XP.

  Adobe Photoshop Lightroom 2.3 (Windows) – stiahnuť
  Adobe Photoshop Lightroom v2.3 (Mac) – stiahnuť
  Adobe Camera Raw v5.3 (Windows) – stiahnuť
  Adobe Camera Raw v5.3 (Mac) – stiahnuť

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Tags: ,

   4 480 x čítané

   3 Comments to “Lightroom Photoshop 2.3”

   1. klarka 5 júna 2009 at 13:51 #

    aké je poradove číslo na photoshop? táá tabulka čo je dole…

    • mekelle 5 júna 2009 at 14:14 #

     priznam sa, ze nerozumiem otazke

   Trackbacks/Pingbacks

   1. Lightroom Photoshop 2.3 | Digital Lightroom | adobe, adobe lightroom, lightroom templates, lightroom tutorials, lightroom presets, lightroom download - 14 marca 2009

    […] Článok pôvodne písaný pre blog. […]