Príspevok do rodiny

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Objektívy pre zrkadlovky CanonTak sme privítali prírastok do rodiny. Po korytnačke máme doma ďalšie zvieratko – teliatko. Má 630 gramov a dĺžku minimálne 105 14,2 centimetra.
  Teliatko je vybavené optickou stabilizáciou obrazu. Stabilizácia má dva režimy: pre statický alebo panoramaticky se pohybujúci objekt. Zaostrovanie má na starosti MicroUSM. Aby som bol presnejší, naše teliatko sa volá Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM a je to teleobjektív:)
  Zatiaľ som sa nedostal k tomu poriadne sa s drobčekom pohrať. Ohlasy a recenzie na internere však ukazujú, že šlo o dobrú voľbu.
  Naše teliatko dobre dopadlo na fotoaparat.cz. O Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM sa živo diskutovalo na fóre Grafika.cz
  A množstve zahraničných webov:
  Lets go digital
  Photo.net
  photozone.de
  the-digital-picture.com
  Bob Atkins
  FM Reviews

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   9 odpovedí na „Príspevok do rodiny“

   1. no neviem, ale 105cm mi pride ako riadna krava, este 105mm by mohlo byt teliatko, ale 105cm je riadne velka krava na ktoru sa nehrabe ani ktorykolvek paparazzi

   2. Fuj tristovka. Ja mam 24-70 1:2.8 a uz to sa mi zda ako velke objemne hovedo. Mas na tu tristovku aj nejakeho nosica a stabilizacny stojan v jednej osobe? :-)

   3. mna zaujimaju fotky, mekelle, nie kupene reklamne PR kecy na zahranicnych webovych strankach… :-)

   4. fotky – clovece, este som sa nedostal k spracovaniu fotie z vyletu passau-bratislava… nestiham vobec nic:// ale neboj, stretneme sa, odfotitm ta a uvidis:)))

   Nie je možné pridávať komentáre.