Sťahovanie: Ideme do finále

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Tokugawa sa vytešuje, že sa konečne sťahujú. Práve v týchto dňoch vstupujeme do finálneho štádia operácie guľový blesk aj my. Meníme totiž byt s mamou. Uplynulý víkend som v rámci prvej fázy prevláčil kuchyne a najmä knižnice, presnejšie ich obsah. Ó, ako som závidel domácnostiam negramotov, ktorí túto časť sťahovania vynechávajú – jednoducho knihy nemajú. Na druhú stranu – uplnynulý víkend mi umožnil pochopiť, prečo majú niektoré opice neskutočne dlhé ruky – určite v mladost vláčili Ikea tašky plné kníh:)) Ramená som si necítil ešte dva dni.
  Tento víkend to už bude brnkačka. Ako dve hrubé mentálne nenáročné pracovné sily som zlanáril dvoch kamarátov. Pár skriní, pračiek, chladničiek, stolov, stoličiek zvládneme ľavou zadnou, prípadne pravou prednou. Už aby sme to mali za sebou…

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
   2 713 x čítané

   8 Comments to “Sťahovanie: Ideme do finále”

   1. Markoff 27 apríla 2005 at 20:53 #

    vidis a mna si nezavolal, pritom je to jedina sanca ako nejak nabrat kondicku ked do nejakej posilovne odmietam chodit a rovnako aktivne sportovat, tak som aspon min. vikend chvilu pomahal prenasat plyn. kotol

   2. mekelle 27 apríla 2005 at 21:37 #

    chichi, pri vlaceni knih si clovek hlavne tatiahne ruky:))) ale plynovy kotol tiez nie je na zahodenie:))) co sa tyka sportovania – na bicykel nedam dopustit, ale to neberiem ako sport, ale ako moj relax

   3. Markoff 27 apríla 2005 at 23:02 #

    bicykel mozem okaslat, ja potrebujem ruky zlepsit

   4. mekelle 27 apríla 2005 at 23:36 #

    mne je jedno, co potrebujes zlepsit ty, ja ked potrebujem „vypustit“, idem na bike

   5. rony 28 apríla 2005 at 01:28 #

    a este vladzes na bike? ja som uz konecne pochripkovy a mal by som znovu skusit diabla (moja prva jazda skoncila chripkou) :)

   6. mekelle 28 apríla 2005 at 07:09 #

    tak ci onak, po tomto vikende si poviem: „tram ta da daa mam to za sebou!“. Fakt plati, ze radsej dvakrat vyhoriet, ako sa raz stahovat. Len to nehovorte hasicom, lebo si na vasom dome pridu spravit cvicenie:))

   7. Tokugawa 28 apríla 2005 at 08:26 #

    Poslední dobou mi nějak utíkají fakta mezi prsty. Nečetl jsem u Tebe, mekelle, o tom, že opouštíte svůj byt a neprohlížel fotky asi tak před měsícem? To jste byli celou tu dobu pod Bratislavským mostem?

   8. mekelle 28 apríla 2005 at 08:55 #

    hihi:-)))) pred mesiacom padlo rozhodnutie, ze sa budeme stahovat skor, ako sme chceli a planovali…tento a minuly vikend sa zacalo z realizaciou.