Sťahovanie: Ideme do finále

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Tokugawa sa vytešuje, že sa konečne sťahujú. Práve v týchto dňoch vstupujeme do finálneho štádia operácie guľový blesk aj my. Meníme totiž byt s mamou. Uplynulý víkend som v rámci prvej fázy prevláčil kuchyne a najmä knižnice, presnejšie ich obsah. Ó, ako som závidel domácnostiam negramotov, ktorí túto časť sťahovania vynechávajú – jednoducho knihy nemajú. Na druhú stranu – uplnynulý víkend mi umožnil pochopiť, prečo majú niektoré opice neskutočne dlhé ruky – určite v mladost vláčili Ikea tašky plné kníh:)) Ramená som si necítil ešte dva dni.
  Tento víkend to už bude brnkačka. Ako dve hrubé mentálne nenáročné pracovné sily som zlanáril dvoch kamarátov. Pár skriní, pračiek, chladničiek, stolov, stoličiek zvládneme ľavou zadnou, prípadne pravou prednou. Už aby sme to mali za sebou…

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   8 odpovedí na „Sťahovanie: Ideme do finále“

   1. vidis a mna si nezavolal, pritom je to jedina sanca ako nejak nabrat kondicku ked do nejakej posilovne odmietam chodit a rovnako aktivne sportovat, tak som aspon min. vikend chvilu pomahal prenasat plyn. kotol

   2. chichi, pri vlaceni knih si clovek hlavne tatiahne ruky:))) ale plynovy kotol tiez nie je na zahodenie:))) co sa tyka sportovania – na bicykel nedam dopustit, ale to neberiem ako sport, ale ako moj relax

   3. a este vladzes na bike? ja som uz konecne pochripkovy a mal by som znovu skusit diabla (moja prva jazda skoncila chripkou) :)

   4. tak ci onak, po tomto vikende si poviem: „tram ta da daa mam to za sebou!“. Fakt plati, ze radsej dvakrat vyhoriet, ako sa raz stahovat. Len to nehovorte hasicom, lebo si na vasom dome pridu spravit cvicenie:))

   5. Poslední dobou mi nějak utíkají fakta mezi prsty. Nečetl jsem u Tebe, mekelle, o tom, že opouštíte svůj byt a neprohlížel fotky asi tak před měsícem? To jste byli celou tu dobu pod Bratislavským mostem?

   6. hihi:-)))) pred mesiacom padlo rozhodnutie, ze sa budeme stahovat skor, ako sme chceli a planovali…tento a minuly vikend sa zacalo z realizaciou.

   Nie je možné pridávať komentáre.