Nemá to šťavu, keď ste bez prúdu

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Počítače majú jednu nevýhodu – nepočítajú s najhorším. A tak, keď som písal okolo ôsmej večer príspevok o… už ani neviem, čom, vypadol prúd a príspevok aj s ďalšou rozrobenou robotou šiel dolu prúdom. Hej, podobné zbytočné nepríjemnosti by sa dali vyriešiť kúpou záložného zdroja, ale načo, ved u nás sa podobné veci nestávaj:))
  Keďže bez elektriky nebol len náš dom, ale aj ten oproti, bolo celkom komické sledovať, ako sa ľudia tešili, keď sa im podarilo nájsť zápalky a sviečku, tým zámožnejším funkčnú baterku:) Večer bez prúdu mal pre mnohé domácnosti zrejme nevšedný charakter – miesto klasického čumákovania na televízor sa niekde možno konečne porozprávali, pri sviečkach zahrali človeče, prípadne sa venovali iným veselostiam.
  Keďže Benita bola v Nitre, čas som si krátil fotografovaním:) A to v rozpore s titulkom bolo celkom zábavné (zrejme aj vďaka tomu, že som mal nabitý akumulátor:)

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
   1 409 x čítané

   No Responses to “Nemá to šťavu, keď ste bez prúdu”

   1. Markoff 17 marca 2005 at 18:33 #

    vidis, ja by som si to pravdepodobne ani nevsimol ak by to bolo dostatocne neskoro ze uz cumim na notebook (na inete cez mobil) aj so zhasnutym svetlom v izbe

   2. mekelle 17 marca 2005 at 19:51 #

    ja som si to vsimol, lebo som akurat pisal prispevok na blog a chystal sa uvarit si caj – sporak mame elektricky