Pán Rybníček, mám chuť preladiť tie vaše kanály

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  To človeka fakt dožerie! Príde domov uťahaný z roboty a celkom neskryte si hovorí, že je to škoda, že opäť nestihol aspoň koniec hokejového play off. Zrazu však prekvapene zistí, že ani jeden zo zápasov Trenčín: Žilina a Košice: Nitra sa ešte neskončil. Bleskovo zapína druhý kanál verejnoprávnej STV a nestíha sa čudovať. Na kanáli vidí nejaký hyperatraktívny dokument. „Zrejme je prestávka pred predĺžením,“ takže ho asi stihnem celé, to je paráda,“ vravím si a v tej chvíli mi je celkom jedno, ktorý zo zápasov STV dáva. Možnosť, že by mala prenosové vozy schopné zabezpečiť cez kvalitnú réžiu priebežné vstupy z oboch stretnutí mi ani náhodou neprišla na um. Veď, STV nie je ČT. Druhý diel dokumentu Zázračný svet rastlín končí a ja sa nestíham čudovať. Miesto hokeja prichádzajú do vysielania nášho skvelého kanálu správy v maďarčine: Hírek. „Že by bola taká dlhá prestávka?“ pýtam sa, aj keď v sebe objavujem náznaky miernych pochybností.
  Po siedmich minútach je všetko jasné: Kanalizátori v STV sa na hokej vyflákli. Zrejme bolo momentálne odvysielanie Regionálneho denníka, Regionálnych správ, Večerníčka a dokumentu o rastlinách vo vážnom verejnom záujme a maďarské správy v žiadnom prípade nebolo možné odvysielať cez jednu z prestávok.
  Rybníček, Záhradníček a spol…. niekedy mám chuť zemeguľu ryť, ako tá červená myš… a tie vaše kanály Jednotku s Dvojkou presunúť niekam na pozíciu 27 a 28.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
   1 885 x čítané

   No Responses to “Pán Rybníček, mám chuť preladiť tie vaše kanály”

   1. postreh 8 marca 2005 at 10:50 #

    Ked sa ti nepaci nalad si super televizie Markiza alebo Joj …..

   2. mekelle 8 marca 2005 at 12:37 #

    nepamatam sa, kedy som naposledy pozeral Joj-ku, na Markize som pozeraval spravy, ale vacsinou sa uz dostanem domov az okolo pol osmej vecer, takze ich nestiham… STV sa dost zlepsila, zrejme je u nas doma najsledovanejsou stanicou, ale takymito vecami ma dokaze pekne dozrat…

   3. Sergej 8 marca 2005 at 12:48 #

    Ja som uz vymakol a rezignoval. Ked zrusili aj prenos z Davis Cupu, tak je to uz s financiami STV naozaj zle, ked daju prednost SHS pred kvalitnym tenisom. Vraj spanieli nejavili zaujem o prenos. A co slovaci? :-(

   4. mekelle 8 marca 2005 at 13:03 #

    presne tak – hokej uz nesledujem tak, ako volakedy, ale vyradovacia cast by podla mna mala byt v TV.

   5. Sergej 8 marca 2005 at 15:46 #

    Mozno maju Play-off aj v STV. :-)