Niečo iné v análoch

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  nieco-ineNiečo iné nie je blog, ako každý druhý. To vedia všetci traja pravidelní návštevníci niekedy od začiatku roka 2005. V čase, keď sa slovenské blogy naháňali za prívlastkom „prvý slovenský blog“, niečo iné bolo jednoznačne a bezkonkurenčne jediný „posledný slovenský blog“. Momentálne nám môžu závidieť rôznymi certifikátmi ciachovaní SEO experti. Na vysoko konkurenčnú frázu „niečo iné“ sme jednoznačne najoptimalizovanejší. Aj to je jedna z príčin prečo sa niečo iné zapísalo do análov. Konkrétne tých internetových.

  Niečo iné sa zrejme ako prvý blog na slovensku zapísal do encyklopédie. To, čo vedia intelektuáli, vedia už aj opice na stromoch: Encyklopédia alebo náučný slovník je literárne dielo, ktoré krátko, stručne a jasne vysvetľuje dosiahnuté poznatky ľudstva alebo poznatky z určitého vedného odboru. Využíva pri tom odborný (náučný) jazykový štýl, heslá sú usporiadané v abecednom, chronologickom alebo systematickom poradí. Nuž, ak sa do takejto vybranej spoločnosti dostane nejaký blog, to už je čo povedať, všakáno.

  Keďže však encyklopédia je pomerne veľká nuda, zapísali sme sa do Necyklopédie. A čo hovorí konkrétne necyklopedické heslo o niečo iné?

  Niečo iné je niečo, čo nie je ani mega ani mini. Jeho podmnožinou je veľké tudle a teda aj nič.

  A dokonca:

  Alkoholici z Hriňovej si myslia niečo iné, ako je uvedené na tejto stránke…lebo nie sú z Detvy

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!