Plugin na súvisiace články pre WordPress

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Podobnosť, súvislosti Pred časom som v článku 10 najlepších pluginov pre WordPress pochválil plugin Similar posts, ktorého funkcia je jednoduchá ako samotný názov. Plugin by mal vypísať zoznam podobných člnákov. Pri dlhodobom používaní som však zistil, že súvislosti medzi článkami často absolútne netriafa.Preto pod článkami zo seriálu Genealógia boli články o bicyklovaní, prípadne recenzia klávesnice Logitech. To je samozrejme nezmysel a z pridanej hodnoty pre čitateľov sa stal zoznam náhodných článkov. Rozhodol som sa preto otestovať viacero pluginov a nájsť víťaza.

  Testoval som:

  • Contextual Related Posts
  • WordPress Related Posts Plugin
  • WordPress Related Posts
  • Similar Posts
  • Related Posts by Category
  • Similarity

  A víťazom sa stáva: Yet Another Related Posts Plugin (oficiálny web). Slovenčina je na stiahnutie na webe WordPress Slovensko. Plugin umožňuje pokročilé nastavenie toho, podľa akých kritérií budú brané články ako súvisiace, ktoré kategórie, tagy budú vyradené, ako aj nastavenie vzhľadu a formy výstupu na blog.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   4 odpovede na „Plugin na súvisiace články pre WordPresss“

   1. Ja odporucam kazdemu, nech da suvisiace clanky. Na blogu je lepsie prelinkovanie a tiez viac precitani :) Ked nieco citam, rad si precitam, co s tym aj suvisi :)

    1. To je samozrejme, idealne je, ak sa zoznam suvisiace clanky vygeneruju automaticky. Dolezite je, aby stroj generoval skutocne suvisiace texty a nie nahodny zoznam. Kym prve pomoze citatela udrzat a da mu tip na dalsie citanie, to druhe ho udrzi len nahodou…

   Nie je možné pridávať komentáre.