Opekačka u Vlada

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

    0907-raftKoncom júla, tesne pred naším odchodom do Tatier, sa konala pravidelná – už druhá stretávka zo strednej školy u Vlada na záhrade. Táto dlhoročná tradícia je medzi členmi našej triedy (39, miestami 38 členov, ak práve niekto opakoval ročník) veľmi populárna a pravidelne sa jej zúčastňuje približne desať ľudí. Tento rok sme sa rozhodli rady účastníkov rozšíriť a tak niektorí z nás priviezli deti, psov, partnerov. Dokonca prišla aj jedna fajka:)

    Ďalšou novinkou bol raft, do ktorého sa pôvodne hlásila väčšina účastníkov, takže nakoniec sme boli radi, že sme sa nazbierali do člnu štyria. Ako som správne poznamenal, naša rodinka sa práve chystala do Tatier a tak som si počas raftu dával pozor. Výsledkom bola neskoršia návšteva pohotovosti, lebo som nevedel pohnúť nohou. Pred cestou do Tatier zrejme neexistuje lepšia diagnóza ako natiahnutá sľacha a zabandážovaná noha.

    Ale späť k opekačke.Okrem raftu sme si pochutili na skvelom guláši a rôznych grilovaných drobnostiach. Niektorí si s deckami stihli zahrať futbal. Úspech slávila hra „Nechytíš ma, nechytíš“, pri ktorej som prirodzene decká pochytal a šteklil ich, pokiaľ sa v slzách neváľali po zemi. Nemusím hovoriť, že sa nechali chytiť radi:)

    Vlado sa po celý čas snažil predvedčiť nás, že je dobrý hostiteľ a mám taký pocit, že by mal dostať príležistoť aj nabudúce. V nasledujúcom článku budú fotografie z párty. Keďže neviem, či niekto z účastníkov nemá problém so zverejnením svojej fotografie, je galéria chránená heslom.

    Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!