Pozor na Kofotiny a Firefox

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  original-kofola Pozor na Kofotiny! Bilboard s týmto varovaním stretávam pravidelne cestou do práce a späť. Dnes som sa lepšie pozrel na web, aby som zistil, čo sú zač tie kofotiny. Na webe pozornakofotiny.sk sa píše:

  Kofotina je tekutina hnedej alebo tmavej farby, často neznámeho pôvodu, ktorá je neprávom označovaná ako Kofola.

  Veľká časť webu mi však ostáva nezrozumiteľná. Nie preto, že by bola v hotentotštine. Dôvodom je, že som sa na web vybral s nesprávnym prehliadačom. Firefox sa Kofolákom nepáči. Ktovie, ako by ho privítal web Kofotiny:)

  UPDATE: Zistil som, že problém sa na identickom prehliadači s identickými pluginmi neprejavuje u mňa doma, iba pri pripojení z firemnej siete. Problém teda zrejme nie je na strane autorov „kofotinového“ webu. Keďže problém vidím len u nás vo firme, predpokladám, že náš správca siete pije nejakú Kofotinu:) Po zmene niektorých reklamných formátov mám v práci problém napríklad aj s načítaním článkov z webu nhl.cz, správca siete má asi radšej futbal:(

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   12 odpovedí na „Pozor na Kofotiny a Firefox“

   1. neviem co robim zle, ale mne sa tie kofotiny vo fajerfoxe zobrazuju korektne ;)
    konkretne FF 3.0.10, SK verzia

    1. ale ved flashove veci mi bezia:)
     EDIT: Ano, globalne vypnutie pluginov pomohlo:) Akurat nechapem, preco napr. na mojej stranke idu Javascriptove veci a flash uplne v pohode a na „kofolackej“ nie.
     Kazdopadne: Kofolu mam rad:)

   2. takze zbytocne si utocil na kofolku a chyba bola u teba… btw, aj u mna ide vsetko ok… Preplacas si firefox pluginmi a potom ze ti to nejde… :-)

   3. hm, mozno by autor clanku mal viac pracovat cez pracovnu dobu a nie zapodievat sa kofotinami.

    1. autor clanku je uz za vodou. Uz sa moze zaberat iba kofotinami, rodinou, cestovanim, fotenim a prehrabavaniu penazi aby nezhnili;-)

   4. clanok pisal mimo pracovnej doby, ale cely si ho pripravil pocas pracovnej doby :-)))

   Nie je možné pridávať komentáre.