WordPress 2.8

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Wordpress logo
  Wordpress logo
  Nová verzia obľúbeného publikačného systému WordPress je na spadnutie. Medzi novinky, ktoré sú prezentované, ako kľúčové, patrí lepšia práca s témami, či dizajnami WordPressu – či už ide o tlačítka na aktivovanie ,testovacie zobrazenie či zmazanie témy alebo o lepší prehľad v novinkách medzi novými témami. Keďže testovanie tém a dizajnov u mňa už patrí skôr minulosti. Tieto novinky ma nechávajú chladným. Podstatne viac ma zaujali novinky iné novinky.
  V novej verzii WordPress bude možné priebežne ukladať články počas písania aj klasickou klávesovou skratkou CTRL+S prípadne Command+S.
  ďalšou novinkou je možnosť priradiť jednému článku aj viac galérií. Niečo, čo je samozrejmé pre plugin NextGen (zrejme najlepšie rozšírenie pre WordPress, ktoré rieši obrázky a fotografie). Ak však človek používa občajného správcu multimédií vo WordPresse, niekedy narazí na jeho limity.
  Na koľko sa vývojári trafili do mojch predstáv o ďalšom smerovaní úprav vo WordPresse sa dočítate v clánku WordPress 2.8: Úpravy na mieru

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!