Windows 7 zadarmo? Prečo nie

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Windows 7
  Windows 7
  Nový Windows 7 bude možné používať viac ako jeden rok zadarmo. Táto možnosť sa síce týka len Windows 7 Release Candidate 1 (RC), ale aj tak mi to príde ako zaujímavá možnosť získať na rok operačný systém s podporou v podobe bezpečnostných a servisných balíčkov. RC1 bude možné stiahnuť od utorka 5. mája a expiruje 1. júna 2010.
  Aj keď inštaláciu Windows XP nechám zazálohovanú, predpokladám, že Windows 7 začnem používať aj v ostrej prevádzke doma ako hlavný operačný systém. Kľúčová aplikácia – Adobe Photoshop Lightroom – beží pod sedmičkou skvele a na 64-bitovej verzii a 4 GB pamäte aj citeľne rýchlejšie (Win XP mi berie len 3 GB pamäte).
  Windows 7 používam v rôznych testovacích verziách od začiatku roka. Už prvá beta win 7 ukázala, že s týmto systémom sa pomerne rýchlo skamarátim. Dlhšie testovanie ukázalo, že väčšina softvéru, ktorý používam, nemá problém kompatibility s Win 7, aj keď sa mi pri inštalácii emulátora virtuálnych CD a DVD mechaník – Daemon Tools podarilo po rokoch naraziť na BSOD a chvíľu som bojoval aj so Skype na Windows 7.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Jedna odpoveď na „Windows 7 zadarmo? Prečo nie“

   Nie je možné pridávať komentáre.