Prezidentské voľby: Čo by bolo, keby

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Na tomto blogu neriešime politiku. Keď niečo riešime, tak riešime niečo iné – napríklad blbosti:) A keďže sa nám blížia prezidentské voľby, prišiel čas venovať sa aj im. Nenájdete tu však odpoveď na otázku koho voliť. Ani argumenty prečo áno? Dokonca ani argumenty, prečo nie. Nájdete tu niečo iné:) Predstavte si bitku o Gašparovičov Grasalkovicov palác trochu inak. Predstavte si, že kandidátmi by neboli 68-ročný Ivan Gašparovič, Iveta Radičová a napríklad Zuzana Martináková. Koho by ste vybrali, ak by miesto Gašparoviča kandidoval za prezidetna černoch Ivack Gaspama, miesto Radičovej Kórejka Ivet-arad-ič a miesto Zuzany by kreslo hlavy štátu zabojoval pán Martinák. Že si to neviete predstaviť? Tak čítajte a hlavne sledujte ďalej!

  Tu máme troch kandidátov z oblasti Žiliny:)
  I.G. AziatI.R. AziatkaZ.M. Aziatka

  Ak uspel Afroameričan Barack Obama v USA, prečo by nemohol Afroeurópan uspieť na Slovensku?
  cernochcernoskacernoska

  A čo takto mladý pán proti dvom mladým mužom?
  juniormuzmuz

  Alebo je to úplne jedno, kto kandiduje?
  opicaopicaopica

  Na záver otázka: Koho z týchto kandidátov by ste volili vy?

  Prehlásenie: Autor textov i spracovateľ fotografií sa ospravedlňuje všetkých, ktorých sa teoreticky mohol text alebo obrázky dotknúť. Ospravedlňuje sa aj trom kandidátom a ich volebným štábom, ak majú pocit, že ich výber do projektu „Čo by bolo keby“ mohol negatívne ovplyvniť ich volebný výsledok. Rovnako sa autor ospravedlňuje tým prezidentským kandidátom, ktorí neboli vybraní do projektu a majú tak pocit, že ich neúčasť môže negatívne ovplyvniť ich volebný výsledok. Predovšetkým sa však autor ospravedlňuje svojej rodine, za to, že miesto inštalácie poličky, úchytiek na dvierka a opravy detského elektrického klavíra zabil čas takouto taľafatkou.

  Fotomontáže vznikli použitím služby Face of the Future.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   7 odpovedí na „Prezidentské voľby: Čo by bolo, keby“

   1. Nevkusné a hlúpe! Nečudujme sa, akých máme politikov, keď nemáme žiaden rešpekt ani voči inštitúcii prezidenta republiky.

    1. suhlas. nechapem preco sa autor inak zaujimaveho a kvalitneho blogu znizil na takuto nevkusnu uroven :(

   2. Nechapem, co je ako nevkusne. Ved je to sranda;-) mozno to autora ani nenapadlo, ale kto by u nas volil cernocha alebo cigana? Kolko hlasov bi ziskala martinakova alebo radicova, keby boly muzmi? Aj o tom rozmyslajte, ked si pozerate tie obrazky!

   3. takto si robit srandu z takej vazenej a statotvornej funkcie ako je prezident… BTW Gasparovic nie je povodne cernoch? Teda pardon afroslovak;-)

   4. kto nema zmysel pre humor a troska recesie, nech radsej brazdi stranku nasho prezidenta hlavy statu… ja len dufam, ze ked na tento blog zavita pan hovorca, tak s anetkou budeme mat aj nadalej pristup do prezidentskej zahrady… (pozn. pre autora: mas stastie, ze si tu policku nakoniec namontoval:))

   Nie je možné pridávať komentáre.