Život bez auta (aktualizované)

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Prechádzka po mesiaciDneškom prestávam byť homo auto mobilus. Začínam sa totiž presúvať po meste autobusom. Dôvodom nie je spontánne objavenie ekologického zápalu. Dôvodom nie je ani finančná kríza. Dôvodom je poistná udalosť, ktorá nás postihla v predvečer Štedrého večera. Niekto nám vtedy nabúral do auta a s prehľadom odišiel. Teraz konečne ide auto do servisu. Ako sa bude riešiť preplatenie poistnej udalosti stále netuším. Do poisťovne som volal. Opakovaný pokus spojiť sa s človekom, ktorý má prípad na starosti skončil neúspechom. Vraj ma nemôžu prepojiť kvôli nejakej internej smernici. To je úplne skvelé, lebo prísľub, že mu dajú avízo a on sa mi ozve, skončil mojím márnym čakaním na zavolanie. Bez auta budem minimálne týždeň, na ranné tlačenice v autobuse sa celkom teším:)
  Aktualizované: Aby som si život bez auta patrične užil, volala mi na obed Benita. Vytopilo nás a bolo treba sa operatívne presunúť domov. Našťastie na tam aj späť do roboty hodil kolega autom:)

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   4 odpovede na „Život bez auta (aktualizované)s“

   1. junacik, ponukam priatelsku vypomoc .. ze ak budes mat cosi vazne mozes sa obratit aj na mna a ak len trochu budem moct tak pomozem.. (niekedy mi mozno podobne pomozes ty..) Ja si totiz uz cestovanie mhd ani neviem predstavit..

   2. Ta interna smernica mi pripomenula zazitok s istou benzinkou pri Trencine.

    A: Dobry den, aku mate u vas cenu benzinu?
    B: Dobry den. My mame taku intrenu smernicu, viete. No, to musite zavolat do Prahy. Tam vam povedia.
    A: Vy tam mate taku velku tabulu pri ceste, a na nej vidia ceny benzinu vsetci co idu okolo, nie?
    B: Ano, jasne, ze taku mame.
    A: Tak mi mozete precitat, co mate na nej napisane?
    B. To musite zavolat do Prahy. Viete, my mame taku internu smernicu…

   3. v tej poistovni (plati to snad pre kazdu co viem) to je z pochopitelnych dovodov – vies si predstavit kolko poistnych udalosti by asi ten likvidator zlikvidoval keby sa od rana do konca pracovnej doby vykecaval s klientmi a k rieseniu poistnych udalosti sa nakoniec kvoli tomu ani nedostal? treba trocha domyslat…

   4. NN: Domyslat nie je problem, dokonca nie je problem ani chapat, ze je niekto zavaleny pracou. Problem je ak ti niekto povie: Ano, zabezpecim, aby vam osoba XY zavolala. A osoba XY nezavola. Ja neviem, aky je dovod, mozno sa k nemu ta informacia ani nedostala. Preto sa primarne ani nejak na likvidatora nehnevam. Problemom je, ze niekto dal prislub zabezpecit nieco a nesplnil ho.

   Nie je možné pridávať komentáre.