Novoročné SMS

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
  Ohňostroj SMS na Nový rok
  Ohňostroj SMS na Nový rok

  Po úspechu servisného článku na tému Vianočné SMS tu mám pre lemry neschopné vyprodukovať osobné želanie človeku, ktorému chce poslať SMS várnu určenú na Silvester. Ak teda chcete svojich blízkych zasypať predgenerovanými a často zdegenerovanými želaniami, ak majú zahltiť mobilné schránky vašich známych vtipné želania, básničky, veršovanky a iné novoročné SMS, tu je várka určená špeciálne pre vás.
  Každoročný fičák je táto matematická novoročná SMS, mám pocit, že sa ešte nestalo, aby mi niektorý rok niekoľko týchto textoviek neprišlo:

  V novom roku ti 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8.760 hodín bez starostí, 525.600 minút zdravia a 31.536.000 sekúnd lásky praje…

  Pomerne kvalitnú zbierku vianočných SMS má web Môj mobil. Nájdete tam aj takéto skvosty:

  Hviezdička na nebi svieti
  a deň za dňom neustále letí,
  do ďalšieho roka je už len krok,
  tak Vám želáme šťastný nový rok.

  Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane. Počas celého roku všetko dobre praje…

  Ako som tak hľadal novoročné SMS, narazil som na firmu, ktorá sa na novoročenky pozrela ako na výzvu pre biznis. Sľubuje, že prináša „personalizované vianočné a novoročné pozdravy zasielané formou SMS“. Každý SMS pozdrav môže obsahovať osobné oslovenie na rozdiel od toho tlačeného. No povedzte, existuje krajší spôsob, ako poďakovať obchodným klientom, než poslať im predgenerovanú SMS?

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!