CoolerMaster Mystique

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
  CoolerMaster logo
  CoolerMaster logo

  Strieborná skrinka Cooler Master Mystique 632 s LED podsvietením na prednom paneli. Materiál hliník, pozície 4x 5,25, 2+4x 3,5, chladenie 2x 120cm chladič, prateľný prachový filter, vyberateľný rám na disky, rozmery 480x 205x 445, výstupy 2x USB, 1x FireWire, audio v hornej časti skrinky, Vhodná aj pre vodné chladenie.

  Mám túto skrinku už dlhší čas a musím povedať, že je skôr efektná, ako efektívna. Mám na mysli najmä elimináciu hluku z pevných diskov. Na procesore som hluk ventilátora vyriešil pred časom kúpou chladiča Arctic Cooling Freezer 7. Zdroj Seasonic S12II 430W, HB, 12cm fan, 80Plus je rovnako mojim sluchom nepočuteľný. Skrinka Cooler Master Mystique 632 je veľmi ľahká, bočné steny sú hrúbkou subjktívne na úrovni lowendovch skriní.

  Plastové bočnice na upevnenie pevných diskov zjednodušujú samotnú inštaláciu diskov, mám však pocit, že nedokážu eliminovať hluk spôsobený prácou diskov – vibrácie sa prenášajú do celej skrine. Systém bočníc rovnako znemožňuje namontovať silent box na pevný disk, ktorý má rozmery CD/DVD mechaniky.

  Vonkajší dizajnje efektívny, momentálne však všetko smeruje k tomu, že s ho veľmi neužijem, leb celú skrinku chcem „upratať“ do pracovného stola tak, aby sa k nej nemohla dostať v nestráženej chvíľke Anetka, ktorá inak miluje búchanie do klávesnice a mačkanie gombíkov na skrinke, najmä ak vzápätí začne skrinka efektne svietiť.

  Záverečný verdikt: Skrinku Cooler Master Mystique 632 by som si druhý raz nekúpil najmä vzhľadom na nevýhodný pomer cena/výkon.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   2 odpovede na „CoolerMaster Mystiques“

   1. HH..ja nic vzlom ale co cakas od skrinky??? aky ze uz bude mat vykon??? Myslim si ze tam ide len o estetiku..:D u Coolermasteru urcite aj o chladenie..:-))

   Nie je možné pridávať komentáre.