Najhoršia klávesnica na svete

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
  Klávesnica KME
  Klávesnica KME

  Ak by sa raz v budúcnosti robila súťaž o najhoršiu klávesnicu na svete, dajte mi vedieť. Klávesnica KME 2881 má šancu dostať sa minimálne do užšieho finále. Klávesnicu údajne nakúpili u nás vo firme vrámci „obnovy vozového parku“. Ja však mám vážne podozrenie, že za príchodom tejto klávesnice na môj stôl, sú nejaké nekalé sily.
  Vývojárov klávesnice KME 2881 podozrievam zo sadizmu, požitia nejakých silných halucinogénnych drog, prípadne ťažkej mentálnej choroby. Najpravdepodobnejšia pritom je kombinácia týchto troch faktorov.
  Ako inak si vysvetliť umiestnenie kláves na vypnutie, prípadne uspatie počítača do priestoru medzi kurzorové šípky a sektor kláves Del, Home, PgUp, PgDown a End? Aktivovanie tejto vymoženosti nemôže viesť k ničomu inému, ako k nevyžiadaným vypnutiam počítača. Nasleduje zistenie, že rozpracovaný dokument program pri vypínaní neuložil. Nasleduje nadávka. Pri zopakovaní celého procesu nadávka s úderom do klávesnice. Pri ixtom zopakovaní je na programe rozmlátenie klávesnice.

  Klávesnica KME 2881 najhoršia na svete
  Klávesnica KME 2881 najhoršia na svete

  Našťastie je možné nenainštalovať ovládače klávesnice. Vtedy sú spomenuté klávesy ACPI (Advanced Configuration and Power Interface) našťastie nefunkčné. Napriek tomu som bol prvých pár dní pri písaní v práci v ľahkom strese a s láskou som spomínal na domácu klávesnicu Logitech LX 710, aj keď jej sa občas nevyhnú problémy.

  Klávesnica KME
  Klávesnica KME
  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   12 odpovedí na „Najhoršia klávesnica na svete“

   1. fajne..
    spominam si ze my sme na vela klavesniciach hentie klavesy vyberali aby sa nahodou nechtiac neprepol/nevypol server :).. pre beznych uzivatelov sa take kalvesnice fakt nedaju pouzit tak koncia pri serveroch…

   2. Neuveriteľné! Najprv som si myslel, že aký podarený photoshop vtip.. za túto nepoužiteľnú klávesnicovú koláž by som pána dizajnéra poslal na rok do škôlky nech sa niečo priučí od deciek čo sa hrajú s formičami na piesku

   3. to trent: verim, ze nenamontovanim tych troch klaves by cena nevzrastla. Zato pouzitelnost by sla o stovky percent hore:)

   4. S niecim podobnym som uz mal cest avsak vylepsenym o to, ze tie tlacitka neboli take nizke kruhove ale NORMALNE, cize miesto 6 klavesov to bolo 9.

    Pisal som na tom par sekund a vypol som komp.

   5. rony: nevyhovaraj sa na klavesnicu. to bude tym, ze mas take velke tucne prsty, vacsinou potom tukas dve klavesy naraz:)

   6. zdielam tvoje „nadsenie“ chvilu som mal „cest“ pracovat s nou a skoncilo to nasilnou likvidaciou (vylomenim) tych troch klaves.

   7. Pracovať s týmto nepodarkom je skutočné umenie. V práci sa mi raz objavila na stole – 5 minút, zápis pri odchode „nákup HW“, prvý shop, najlacnejšia klávesnica na sklade a toto dielo psychotropných látok som nechal deckám, nech rozkopú.

   8. Je ti jasne, ze funkcnost tych tlacidiel sa da vo Windowsoch vypnut, ze? Ale inak suhlasim a prajem vsetkym nestandardnym klavesniciam SMRT!

   9. tiez mam tu klavesnicu a neviem ako zapnut tie tri klavesi rad by som ich pouzival je to najlepsia klavesnica

   10. ehm ja mam tu „najhorsiu“ klavesnicu a nehovorim ze nieje zla ale je uplne normalna klavesnica ako klavesnica

   Nie je možné pridávať komentáre.