Google Friend Connect aj na ine.sk

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
  Google Friend Connect
  Google Friend Connect

  Blog ine.sk si za tých pár rokov na mediálnom trhu vybudoval stabilnú základňu pravidelných čitateľov. Trúfam povedať, že všetkých štyroch poznám osobne. Aby ste sa milí čitatelia mohli aj vy spoznať osobne, aktivoval som po vzore iných významných blogov na ine.sk službu Google Friend Connect. Sociálna sieť je totiž viac, než primitívne používanie udice, ktorá spája lovca s kaprom. Predpokladám, že ste už o Google Friend Connect čítali inde a tak viete, čo vám prinesie. Ja môžem s kľudným svedomím informovať o tom čo neprinesie (teda aspoň dúfam): výzvu na guľovačku, virtuálny darček v podobe virtuálnej kokosovej tyčinky, informáciu, X o mne povedal niečo vtipné, pričom obsah jeho vtipného zdelenia svetu sa dozviem, ak aktivujem aplikáciu Y, vyplním formulár Z a pošlem výzvu na zapojenie sa do aplikácie pre ďalších Q priateľov, pričom počet reálych priateľov je približne rovný rovnici:

  PRR = Q/KZ
  PRR celkový počet reálnych priateľov
  Q predstavuje počet priateľov v danej sociálnej sieti
  KZ je koeficient zápalu s akým súhlasne odklikávate žiadosti o virtuálne priateľstvo s ľuďmi, o ktorých existencii v reálnom či virtuálnom svete nemáte s výnimkou ich žiadosti ani potuchy.
  Za presnosť vzorca ručí Asociál z Facebooku a jeho výskumný tím. A ručíme ako jelene v ruji:)

  Google Friend Connect
  Google Friend Connect

  Celkovo predvídam Google Friend Connect lepšiu budúcnosť čo sa týka budovania Združení rodičov a priateľov škôl blogov, ako napríklad MyBlogLog, ktorý ponúka možnosť zobraziť ľudí, ktorí váš blog sledujú. Prečo? Lebo funkcie, lebo komunita, lebo sociálna sieť, lebo Google:) Ak sa chcete zapojiť do Google Friend Connect, navštívte titulnú stránku blogu Niečo iné – kontaktný modul nájdete v spodnej časti.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   3 odpovede na „Google Friend Connect aj na ine.sks“

   Nie je možné pridávať komentáre.