Choroba je späť

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
  Choroba
  Choroba

  Titulok, korý mal voľne naviazať na nedávne príznaky choroby, nie je celkom presný. Choroba totiž nie je späť, ona ešte stále edifnitívne neodišla. Ľahké pokašliavanie, ktoré by pravidelný fajčiar zľahka pripísal rannej cigaretke, vystriedalo prebudenie v sobotu nadránom. Neznesiteľná bolesť kdesi v pľúcach a v hrdle ma nasmerovali k teplomeru. Údaj čosi pod 39 ma zas s paplónom presťahoval do obývačky.

  Už tradične som využil pobyt v posteli na dobehnutie restov v oblasti sledovania filmov a čítania kníh. Šancu tentoraz dostal Basketbalistov denník a kniha Rozpad Československa. Podľa dĺžky pobytu v posteli prídu v najbližších hodinách a dňoch aj ďalšie kúsky.

  Na prvý pohľad komformná situácia, keď človek leží, intenzívne robí bohausté nič, ak teda za aktivitu nepovažujeme vyžieranie rodinného Mikuláša. Na pohľad druhý však intenzívna otrava, keďže človek nemôže normálne fungovať. V pondelok preto zamierim k obvodnej lekárke. Nemám veľké očakávania, že by jej rady boli kvalifikovanejšie ako domáca liečba. Ale za pokus človek nič nedá. Ak nerátame stratený čas.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!