Vianočné SMS

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
  christmas tree
  christmas tree

  Ešte ste neposlali žiadny vianočnú SMS? Že nemáte čas vypisovať listy a pohľadnice sa vám zdajú byť drahé? Že nemáte fantáziu niečo vymyslieť osobnú SMS a najradšej by ste použili metódu Copy->Paste?
  Nuž, pre priaznivcov vianočného spamu tu mám po minuloročnom oživenom spote Novoročné SMS tu máme pár užitočných linkov.
  SMS-ky – približne päť strán rôznych veršovaniek rôznej úrovne.

  Ahoj, ja som Ježiško. Bol si tento rok dobrý? Nekradol si? Nepodvádzal si? Netuneloval si? Tak sa to už kurva nauč, pretože ja ti furt darčeky kupovať nebudem!!!

  Vianoce blog – stránka s odporným blikajúcim dizajnom. Nájdete na nej vianočné SMS v slovenčine aj v angličtine.

  Knock knock.
  „Who`s there?“
  „Marry“
  „Marry who?“
  „Marry Christmas!“

  Život je kreslenie bez gumy – pomerne čerstvý zoznam vianočných a novoročných SMS. Nájdete tu viacero veršovaniek s klasickým ohníkom v kozube, čo praská a podobne, ktorými isto solídny spammer poteší mamičku, babičku, svokričku.

  Miláčik, ešte 3-krát sa spolu vyspíme a sú tu Vianoce!

  orangeportal – mobilný operátor poňal Vianoce s humorom. Miesto veršovaniek sa kolekcia niekoľko desiatok vianočných SMS sústreďuje na rôzne viac-menej vtipné priania.

  Tie čižmy, čo si mi nechal pred dverami, mi sedia dobre. Vrelá vďaka. Tvoj Mikuláš.

  sms.basnicky.sk – jedna z najväčších zbierok vianočných SMS. Problémom je, že na stránke neexistuje sekcia zameraná špeciálne na Vianoce. Pokus o vyhľadávanie končí chybovou hláškou. Naopak, bonusom je možnosť odoslať správu do siete dvoch najväčších operátorov priamo cez webovú stránku.

  Somárik sa niekde sklatil,ježiško nám darček stratil.Anjelik sa niekde tuli a čertík zas travu hulí.Vianoce si zachraníme,borovičku napálime.štastne a Veselé praje….

  sms.dovrecka.sk – gigantická zbierka niekoľkých stoviek vianočných SMS.

  Snehuliačik v bielom fraku pristavil sa pri obloku. Neskôr, keď sa pustil z brehu, zostala po ňom len kopa snehu. Krásne biele Vianoce….

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Jedna odpoveď na „Vianočné SMS“

   1. EKOLOGICKA VYZVA! Nekupuj zivy vianocny stromcek! Daj si do izby policajta, je zeleny, ma hviezdicky a visia mu gule. Ak zozenies dopravaka bude Ti aj svietit!

   Nie je možné pridávať komentáre.