Logitech LX 710 – máme problém

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Desktop LX 710 Laser
  Desktop LX 710 Laser
  Pred dvomi rokmi som absolvoval náročné výberové konanie na novú klávesnicu a myš. Víťazom sa stala Logitech LX 710, ktorá aj keď nebola bezchybná, jej výber však ani po dvoch rokoch neľutujem.
  V posledných dňoch sa mi však začali množiť problémy, ktoré prácu na počítači značne komplikujú. Občas klávesnica nereaguje, aby sa o chvíľu snažila „dobehnú zameškané“ a na monitore v zlomku sekundy nabiehajú znaky zo všetkých mnou stlačených kláves. Myš pre zmenu občas trhá, občas akoby si vymenila prvé tlačítko s ľavým a občas vôbec nereaguje. Zdôrazňujem, že problémy sa objavujú (podľa môjho presvedčenia) náhodne, niekedy ani raz za deň, inokedy celý deň.
  Doteraz otestované neúspešné pokusy o nápravu:
  – nové batérie do klávesnice aj do myši
  – presunutie vysielača do iného USB portu
  – odpojenie Bluetooth adaptéra
  – presunutie vysielača bližšie ku klávesnici a myši
  – opakované spárovanie setu s vysielačom
  Napadne ešte niekomu vhodný spôsob, ako sa pokúsiť vzniknuté problémy odstrániť?

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   3 odpovede na „Logitech LX 710 – máme probléms“

   1. to asi bude problem elektroniky si myslim. ja mam bezdrotovu logitech mys, ani neviem aky model, nieco s laserom, a obcas ma tek vypadky, ze ju treba restartovat, lebo kurzor skace a pod. nastastie je relativne nova, takze vzdy po restarte je opat OK.

   2. vcera system uplne zatuhol, skoncilo to novou instalaciou XP. Mys aj klavesnica sa spravali v pohode az do momentu, ked som nainstaloval ovladac pre radic diskov na zakladnej doske. Mam pocit, ze od tej chvile v momente, ked je HDD zatazeny, trha mys akoby nestihal pocitac. Problem aj ked len zvukovy sa prejavuje pri starte PC – v tom case disk logicky slusne „chrume“ a zvuk, ktory sa prehra pri starte XP je trhany, akoby nestihal PC…

   Nie je možné pridávať komentáre.