Ťukes

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Autonehoda
  Autonehoda
  Šiniem si to pomaly po Prístavnom moste. Pomaly, lebo je ráno. *Tlačíme sa jedno auto za druhým a metódou jednotka-plyn-brzda sa posúvame vpred. Za mnou slečna, ktorá práve rieši niečo dôležité v telefóne. Vytáčajú ma ľudia, ktorí počas šoférovania telefonujú, takže okrem auta predo mnou sledujem aj ju. V jednej chvíli zrejme riešila v telefóne niečo obzvlášť naliehavé – metódu jednotka-plyn-brzda skrátila na prvé dve fázy. Našťastie šla v tej chvíli takmer nulovou rýchlosťou. Výsledkom bolo totiž jedno „ťuk“ bez následkov. ňOtázkou pre mňa ostáva, prečo sa ľudia za volantom nevenujú veciam, ktorým sa venovať majú – riadeniu motorového vozidla.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   4 odpovede na „Ťukess“

   1. Bud rad, ze to nebol nejaky holohlavy panko bez krku, asi by hupal tvojimi plecami, ze ako si dovolujes zabrzdit…

   2. to Trent – uz som mal podobnu skusenost, ked chlapik s kratkym strihom isiel zhodou okolnosti predbiehat cez odstavny pas, ci ako sa to vola. Tak som ho zlahka zablokoval a len som sa pozeral, kam ma posiela, ked dal dole okienko.
    Ale zas tento druh humoru uz nepraktizujem odkedy som videl, ako takyto pako zablokoval uja v starej skodovke, prisiel k nemu, dal mu facku a v pohodicke odisiel…

   Nie je možné pridávať komentáre.