Google podporuje legálny softvér

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Software Piracy
  Software Piracy
  Na prvý pohľad spájanie nespojiteľného, na druhý pohľad… Pred pár mesiacmi som na blog nasadil reklamu Google AdSense. Za ten čas mi na účet pribudlo pár dolárov, ktoré sa pri posilňujúcom kurze slovenskej koruny priebežne premieňali na stále menší obnos korún. Nuž a za tieto peniaze sme neleteli s rodinkou na Fidži, dokonca som ani s Počiatkom nešiel autom do Monaka, dokonca som s parťákom Palom nepili kofolu na niektorom z cyklovýletov. Za našetrené korunky som postupne zabezpečil legálnosť programov, ktoré som doteraz používal v rozpore s licenčnými podmienkami (napr. Total Commander), prípadne som ich dovtedy nepoužíval, lebo som vhľadom na cenu hľadal iné riešenie (napr. Adobe Photoshop Lightroom).
  Nuž, podporuje Google legálny softvér? V prípade našej domácnosti áno. Budúci rok však radšej poletíme na Fidži:)

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   6 odpovedí na „Google podporuje legálny softvér“

   1. Jo jo, vitam :-), davam sa dokopy a prve co som spravil, otvoril ine.sk…
    Som zvedavy na buducorocne foto z Fidzi, manzelke to zrejme spravi vacsiu radost ako Total Commander na notebooku :-O, ktory sa da pouzivat legalne aj inak.
    BTW, neodpustim si otazku, kupil si to legalne na oba kompy, alebo snad odklikavas na zaciatku tabulku s ciselkom? ;-)
    BTW 2: My, antigooglisti, si musime vystacit s potapanim, delfinmi a lietanim na padakoch aj v poodiatom Chorvatsku. Ale co uz, 15 dni sa dalo vydrzat… :-)
    Pivko dohodneme ces skype, smadi ma jak hovado… :-)

   Nie je možné pridávať komentáre.