Vážený pán onyýý…

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  bolek-01Vážený pán minister,
  už od Vášho nástupu do funkcie s napätím sledujem Vašu činnosť ako vedúceho predstaviteľa jedného z najdôležitejších ministerstiev v našej republike. O vašom predchodcovi som nemal vysokú mienku, robil pomerne veľa chýb a tak som Vám fandil. Vedel som, že pochádzate z pochybného prostredia, ste v tejto problematike neskúsený a Vaše stranícke prostredie nie je na tom o nič lepšie. Vedel som tiež, že riadiť policajný zbor nie je žiadna sranda. Musím však priznať, že ste prekonali všetky moje očakávania.

  Začalo to niekde pri pretekárskych ambíciách pána Packu, ktorým ste sa bez slova prizerali. Iste chápete stupňovanie môjho nadšenia vďaka skvelej policajnej práci pri samozbití istej slečny a nadovšetko slušnom správaní nindžakorytnačiek i ostatných zelených žabiek. Máte na nich proste pozitívny vplyv, vravel som si. To je chlap! Zastane sa svojich ľudí, krivo obvinených z preskakovania kaluží, a je zárukou objektívneho vyšetrovacieho postupu aj keď sa týka jeho straníckych kolegov, nedajbože nadriadených. Nebojí sa zasadiť ťažkú ranu zločinnému slovenskému lakýrnictvu, pretože dobre vie že sprejovanie je trestný čin.

  Pán minister, nemôžem Vás obviňovať z transcendentálnych rozhodnutí Vašich podriadených. Samoznačkovanie dreva je predsa svetovou raritou, na miesto zázraku treba usporiadať púte a nie niekoho stíhať. Podozrivo veľa máme i černochov schopných osamote zmlátiť 20 skínov a a ešte pridať aj kľučku z taxíka. Aha a tí skíni, to boli určite nejakí zahraniční, Maďari predpokladám, lebo u nás skíni nie sa. Slušné správanie v uliciach i na štadiónoch zažíva svoju renesanciu. Hanba provokatérom spoza hraníc našej mladej republiky! Je dobre, že ste prikázali na nich posvietiť. Nebude nám nejaká Kazaška našu svojstojnú hymnu rušiť!

  Pán minister, chápem že rozhodnutie vlády o redukcii zamestnancov o 20% Váš rezort ťažko postihlo. Je smutné že nemôžete realizovať všetky ambiciózne ciele, ktoré ste si dali. Mám však jednu skvelú radu – zrušte Inšpekciu Ministerstva vnútra. Policajti pod Vašim vedením sú predsa dokonalí a správajú sa vždy korektne, čo Inšpekcia nezabudne v každom prípade potvrdiť, tak načo nám bude?

  Záverom mám na Vás jednu otázku, pán minister. Ako sa cítite? Cítite sa kompetentný, pravdovravný, čestný, schopný naďalej viesť svoj rezort? Ak by ste mali niekedy o sebe pochybnosti… úprimne, mali by ste ich mať už pomerne dlho, odporúčam Vám zvážiť ďalšie zotrvanie vo funkcii a prípadne realizovať slovenskú špecialitu v rade samo-. Tentoraz samoodvolanie. Robíte hanbu sebe, robíte hanbu nám všetkým, a škodíte Slovensku ako málokto.

  S pozdravom,
  Smutný občan

  PS: to prasa, čo pre Vás chováme… jááj tu už je iný UJo.

  PS2: Ministerstvo vnútra ponúka dotazník na vyjadrenie vášho hodnotenia Polície SR. Dajte generálovi 007 vedieť, čo si myslíte o pošľapávaní ľudských práv a slobôd.

  (© EASR e-mailová agentúra SR)

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!