Kauza kazašská novinárka – všetko bolo inak

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  policia.jpg Slizké hady a zákerné hyeny priniesli dezinformáciu o tom, že vraj kazašskú novinárku, ktorá v médiách vystupuje pod menom Balla Marzecová, zadržala polícia pred prezidentským palácom, kde mala povolenú demonštráciu proti režimu prezidenta Nursultana Nazarbajeva. Gágaji, táraji a prďúsi pseudokauzu zneužili na negatívne informovanie o našej kvitnúcej republike a jej bezpečnostných zložkách.
  Ministerstvo vnútra preto zriadilo špeciálny vyšetrovací tým, ktorý mal preveriť, ako to v skutočnosti pred prezidentským palácom bolo. Neprajníci našej mladej demokracie totiž na verejnosť infiltrovali informáciu, že „policajti údajne dievča niekoľkokrát udreli do brucha“. Špeciálnemu vyšetrovaciemu týmu sa podarilo zistiť, že v skutočnosti dievčina svojím bruchom napadla policajtov a opakovane ich bruchom udierala do rúk a do špičiek topánok. Na videozázname je dokonca jasne vidieť, ako Marzecová zákerne ťahá príslušníkov policajného zboru Slovenskej republiky. Násilím ich dokonca prinútila, aby ju dvihli a na rukách nosili podľa jej príkazov po námestí. Z dobre informovaného zdroja z prostredia Policajného zboru Slovenskej republiky sa vyšetrovaciemu týmu podarilo zistiť, že Marzecovej vyčínanie neskončilo ani na miestnom oddelení polície. Opakovane nesmierne zákerne zamotala prsty príslušníkov Policajného zboru Slovenskej republiky medzi svoje vlasy a následne začala brutálne metať hlavou zo strany na stranu. Viacerým tým spôsobila ľahké poranenie a vykĺbenie prstov.

  Po krátkom šetrení sa dokonca podarilo zistiť, že nie je pravda, že Marzecová neporušila zákon. Stála totiž presne na tom mieste, kde si príslušník policajného zboru Slovenskej republiky plánoval zapáliť zdravotnú cigaretku. Marzecová obmedzovala osobnú slobodu policajta. Marzecová priamo porušila zákon, lebo konala proti záujmom príslušníka policajného zboru Slovenskej republiky a ako je známe – policajti sú muži zákona. Na zázname televízie stojí Marzecová na Hodžovom námestí pri fontáne, čo je vyslovene nechutné. Fotnána totiž nie je spustená, čo vyvoláva dojem, že naša rozkvitajúca republika nie je až taký kvet v rozpuku, akým ju my, všetci dobrí Slováci, chceme mať.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   25 odpovedí na „Kauza kazašská novinárka – všetko bolo inak“

   1. Treba este spomenut, ze jednemu z policajtov sposobila tazku traumu na psychickom zdravi a vrchol vsetkeho nastal, ked brutalnym utokom zdemolovala dvere na sluzobnom vozidle, za co mohla byt na mieste zastrelena. Nasi inteligentni policajti sa vsak drzou agentkou zapadnych mocnosti nedali vyprovokovat a velmi miernymi prostriedkami ju presvedcili, aby sa v zaujme ochrany vlastneho zdravia ukryla pred rozvasnenymi obcanmi SSR do ich vozidla. Napriek vsemoznym provokaciam zo strany tejto zapadom vyskolenej agentky ostali nasi milicionari (co to pisem : policajti) v klude a riskujuc vlastne zdravie dopravili ju do bezpecia. Troch z nich mimoriadne prijal minister manekyn a odovzdal im vysoke stranicke vyznamenania.

   2. Výborný článok! Konečne sa na tom hnusnom prehnitom internete objavila aj nejaká vyvážená a objektívna informácia. Len tak ďalej, smelo vpred za svetlými zajtrajškami!

   3. Tento článok v plnej miere prezentuje teóriu relatívného pohybu v podaní policajného zboru SR.

   4. Policajti sa v tomto prípade mali rozhodnúť medzi preferovaním Charty ľudských práv a slobôd, alebo energetickej samostatnosti SR. Roznodli sa pre to druhé.

   5. USA toleruju mlateni znasilnenych zien v Arabskych emiratoch. Sem tam nejaku yenu ukamenuju. A co taka rodinka bin ladinova. Modry chlapcti ste velmi velmi trapny ako vas vodca Miki Curinda.

   6. Okrem toho je celkom mozne ze nejaky modrak trosku priplatil policajtom. A kde je lekarska sprava ? A az privelmi pripomina toto tu scenar malinova. Sexi hysterka ktoru osahavaju chlapy raz skinhedi druhy krat policajti. Hystericke reakcie modry fanatikov.Chlapy nie je na case zmenit scenar?

   7. A co je najzaujimavejsie je ze tam bola TA3. Ved to predsa nebola omsa . A demostracia v pocte jedna asi nie je dokonca ani pre taku medialnu spinu ako je TA3 zaujimava. Si budeme predstierat, bolo to nachystane, naranzovane. Cakam ked policajti zabiju studenta a bude behat zivy a zdravy po bratislave. Fico nie je komunista a toto nie je Socializmus. Uz nie sme naivny prednovembrovy obcania-ludia. Dnes sme podludia opluvany v Europe a Amerike. Spodina. Lenze sa nam akosi primitivne modre scenare zunovali.

   8. Na SME online vcera rozdavali bany?

    (Sorry za OT, ale ked uz to ide v tomto duchu…)

   9. Hehe, doosť husté. A vy blbci, čo tu vypisujete o imperialistických sprisahaniach a podobných kravinách, choďte radšej poutierať prach do pamätnej izby V.I.Lenina, alebo – ak ste mladší, „modernejší“ – choďte nášmu najskvelejšiemu vodcovi nadsúdruhovi Fickovi vylízať jeho spravodlivý červený anál !

   Nie je možné pridávať komentáre.