Ti kecála angišky?

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  translator.png Máte kvalitné stránky a je vám ľúto, že nemáte viac čitateľov? Použitie slovenčiny nás obmedzuje na malý trh potenciálnych návštevníkov. Občas koho-toho privedú vyhľadávače kdesi zo Španielska, ale ak neprišiel kvôli kľúčovým slovám hola baba, veľa si toho na stránkach nepozrie. Riešením je preklad stránok do svetových jazykov. Nechce sa vám? Nemáte čas? Či dokonca s problémami sa dohovoríte aj v rodnej slovenčine? Nevadí, mám tu riešenie!

  Skvelý, jedinečný, úžasný prekladač preloží vašu stránku automaticky! Máme tu pre vás božský Angsuman’s Translator Plugin, ktorý pracuje aj s češtinou. Vo verzii PRO prekladá do štrnástich jazykov! GOLD vám za 100 dolárov poskytne preklad do 32 jazykov! Vďaka jeho kvalitnému prekladu sa dozviete, že:

  • HSQLDB is jeden vysoký čin RDBMS napsáný do cudný Javánec.
  • Hlava 5 Lítost Další Stéhovanì Dle Okna Až k Linux.
  • JÁ mít nesporný až k brát jeden 30 čas plán až k cvičení každý den do při nejmenším neurč. člen hodina dle Důstojný 2007.

  Máte pocit, že informácie nedávajú zmysel? To preto, že am dokonalý šťastný až koznámit člen určitý mnoho čekal cenzurní povolení of Angsumans’ Překladatel Čep Barva zlata do WordPress blogs. Překladatel Místo Barva zlata dovoli dešifrování až k 32 jazyk s 5 dešifrování motor a ale jděte s břímě balancovat kvalifikace cíl do lidový avysoký díl blogs.“ Som zvedavý, ako by program zvládol svoje preklady z angličtiny a do angličtiny zvládol, ak by robil preklady piesní.

  A hlavne, že nám vyhľadávače zabezpečia vyšší traffic!:)) Že tu nemám odkaz na daný prekladač? Čo myslíte, prečo?:))

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   2 odpovede na „Ti kecála angišky?s“

   Nie je možné pridávať komentáre.