Už len 26 dní

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Už len 26 dní, prosím nezabudni,
  že sa blíži deň keď zazvoní zvon
  a tam stáť bude ONA na prahu…
  neviem kto mi dodá odvahu:)

  Tak nejak to spieva Miro Žbiro Meky Žbirka. A nám sa pomaly kráti čas čakania na malú Anetku. Vlastne neplynie pomaly, ale sa valí ako kamene:) Veci pre maličkú sú nakúpené, tašky pobalené, steny vymaľované aj pomaľované, teória z kníh naštudovaná (no dobre, mám ešte čo doháňať)… Včera som zistil, že na presťahovanie detskej postieľky z detskej izby do spálne bude treba v lepšom prípade vybrať dvere z pántov, v horšom rozobrať postieľku:)

  Pravidelne kontrolujeme Benitine tvrdnúce brucho, ale aj tančeky, kotrmelce a saltá, čo tam kdesi stvára Anetka. Navštevujeme lekára, ktorý nás upokojuje, že „všetko sa vyvíja presne tak, ako treba.“

  A stále si hovoríme – už aby tu s nami Anetka bola:) Tak nám, prosím, držte palce:)

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   9 odpovedí na „Už len 26 dní“

   1. Nie je to „uz len 22 dni“? Si mohol este vydrzat s prispevkom… aby to bolo koser. Ale palce drzim, anyway…

   2. povodne to bolo 22, ale zavolal som Mekymu, ze Mekartny mi povedal, ze spravny bitlsak pracuje s cislom 26. Tak to potom Meky zmenil. Ver mi, bracho!:)

   3. no ako vidim, niekto este ani zdaleka nema nastudovanu teoriu…:)) iba 5 percent deti sa narodi presne v termine… mozeme zacat uzatvarat stavky, kedy k nam anetka pride… ja navrhujem marekove narodeniny: 22.8. :)))

   4. k datumu 22.8. sa dnes nechtiac pridala aj nasa ocna lekarka… proti hraju minimalne dva hlasy mojich priatelov, ktore tvrdia, ze kazdy v rodine by si mal vychutnat svoj narodeninovy den vysostne sam, ze ak oslavuju dvaja, vzdy jedneho z nich „odbiju“… v tomto pripade by to bol zrejme hrdy tatko, co by sme nemali dopustit…:))

   Nie je možné pridávať komentáre.