Nekonečná prestavba bytu

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  destruction.jpg Chystal som sa zľahka relaxovať. Ako inak, než ďalšími drobnými úpravami bytu. Vravím si – osadím poličky v spálni. Požičal som si vŕtačku, spravil vŕŕŕt a… cez dieru v stene som sledoval, čo nové v obývačke.

  Vypadli kusy betónu veľké ako dve zaťaté päste. Nuž som zaťal päste a rozmýšľal – začnem sa smiať, či to všetko v zúrivosti rozmlátim kladivom? Keďže som mal len malé kladivko, mlátenie som odložil a pustil sa do murovania v obývačke. Asi nemusím hovoriť, že tá bola pred pár mesiacmi vymaľovaná. Netreba zdôrazniť, že nie bielou farbou, ale namiešanou na objednávku. Nemusím dodávať, že z farby som už mal len zbytky na dne kýbla. Snáď je každému jasné, že kód farby som niekde stratil:)

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   5 odpovedí na „Nekonečná prestavba bytu“

   1. Keby som ta nepoznal par rokov, myslim si, ze si vymyslas… Takto verim… :-)
    No nic, nechaj si namiesat novy odtien farby :-)

   2. marek mozno by sa dal spravit cez celu miestnost taky dlhy pas horizontalny v nejakej posobivej farbe.. zoberies ten valcek co ho reklamuju ujovia v oblekoch (then co nekvapka) a prejdes nim s vodovahou celu miestnost.. mozno ju to opticky zvysi.. alebo na dieru zaves nejaku velku peknu fotku [napriklad svoj plagat s vrtackou v nadzivotnej velkosti]..
    ak je ta diera fakt velka tak si tam umiestni trezor..
    Ja som raz take vyvrtal na chodbe.. vypadlo cosi co bolo v rozmeroch asi 1/5 tehly a podarilo sa to zamaskovat sadrou a plastovou listou.
    Inak cakal som skor ze napises, ze si vrtal a prevrtal vedenie 220V a ze ti vrtacka ostala v stene.. :)
    F.

   3. fedor: no, keby trafil 220V, tak predpokladam, ze doteraz nema polovica Petrzalky elektrinu…

    Ja by som do tej diery, ak je ozaj taka velka, osadil plastove okno… :-) a zaluzie :-)))

    mimochodom, vies si k tej kriklavojedovatozelenej farbe predstavit nejaku posobivu? Ja hej, ked, tak oranzovu… a Benite sa oranzova veeelice lubi… to by slo.

   4. trent: no ako sa poznam, tak by som si tu oranzovu dala namiesat sama. taku nejaku peknu kriklavojedovatu, ako si spravne poznamenal alebo nejaku „smetiarsku“… ale marek ma uz asi samu do „farieb&lakov“ nepusti :-)))

   5. benita: mne sa oranzova nahodou paci… idem dokonca takym trosku jemnejsim oranzovym odtienom vymalovat chalupu v auguste… ;-)
    ale na tej zelenej stene by to asi bolo ozaj brutal… dajte si tam radsej to plastove okno… alebo tam v spalni presunte skrinu, v obyvke zavesite obraz (v horsom pripade LCD TV) a je to :-)

   Nie je možné pridávať komentáre.