Šermovačka 2007 – fotky

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Šerovačka Červený Kame orvus CoraŠermovačka na Červenom Kameni bola super, teda až na pár mušiek, či vlastne múch mäsiarok. Ale to už viete. Sľúbil som, že vám ukážem, ako to tam vyzeralo. Chvíľu to síce trvalo, ale tých pár obrázkov vo fotogalérii myslím stojí za to. V prvej várke máte možnosť vidieť:

  Corvus Corax (nie kapela, ale havran) či výr, sokoliar, sokoliarka a malé sokoliarča, ale aj historické kostýmy. A to všetko vo fotogelérii, v albume Šermovačka na Červenom Kameni. V ďalšom dieli bude Corvus Corax – tentoraz však ako hudobná skupina:)

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   6 odpovedí na „Šermovačka 2007 – fotky“

   1. Dufam, ze o rok pojdeme zase, uz v silnejsej zostave ;-)
    (a zoberieme si silnejsiu desiatu)

   2. pojdeme! len musim zistit, kde dostat sluchadla pre babatka na tlmenie hluku, aby som mohla s malou hopsat pri reprakoch:))

   3. Hehehe, myslim ze tvoje/vase usi budu musiet zvladnut daleko viac… Maximalna doba spanku/kludoveho rezimu bola 30 minut… medzi tym si trenovali pluca, branice a moje usne bubienky a nervy samozrejme… takze zaver, zacnite trenovat, doma na plne bomby nejaky vreskot a tak, potom ta to neprekvapi :-)

   4. Parkrat mi zena rano povedala, dnes som sa vyborne vyspala, mala bola hore len 12 krat… inokedy, samozrejme, viackrat, a vzdy neskutocna sirena… ;-)
    Nejake repraky sa nechytaju…

   Nie je možné pridávať komentáre.