Sme vo finále

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Tak už sa blížime do rekonštrukčné finále. Vymalované, nahrubo poupratované. Už len pár drobností a otvoriť šampanské. Pocit z dobre vykonanej práce? Ani nie:) Skôr únava a trochu hnev, že som neodovzdal kľúče stavebnej firme a s Benitou sme na týždeň neodišli do Tatier. Po týždni by sme sa vrátili zrelaxovaní do vynoveného a uprataného bytu:)


  V Baumaxe, Hornbachu by som na všetky tie tladivá, štetky a kliešte pre domácich majstrov pridal letáčik podobný tomu na cigaretách: Minister výstavby varuje! Svojpomocná rekonštrukcia bytu vyvoláva dominový efekt!
  Ono totiž s každou vymaľovanou miestnosťou odhalíte miesto, ktoré treba prestierkovať, dvierka, ktoré treba prelakovať, kľučku, ktorá sa rozpadáva. Je to nekonečný príbeh:)


  Ešteže sme natreli na zeleno. Zelená upokojuje:))

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   5 odpovedí na „Sme vo finále“

   1. to fedor and trent: to viete, to uz fakt nebudem malovat ja:))) ja uz v tomto byte ani prstom vramci rekonstrukcnych prac nepohnem:) No dobre, este domalujem obyvacku, pohram sa s detailami v spalni a detskej, opravim vodovodnu bateriu v kupelke a v kuchyni, dam dokopy WC…:)) vlastne://

   Nie je možné pridávať komentáre.