Od veci: Stop pre K veci prosím

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

    Slovenská televízia stiahla z vysielania reláciu K veci, prosím. Podľa oficiálnych informácií reláciu nezrušili. Len ju nebudú vysielať:) STV k stiahnutiu relácie pristúpila, lebo „nedosahovala výsledky, ktoré sa od nej očakávali“.

    K veci, prosím sa mala pôvodne vysielať po prvýkrát 11. januára o 21:25. Programový riaditeľ STV Roman Lipták sa však s tvorcami relácie dohodol na posunutí termínu jej spustenia pre jej lepšie odskúšanie a prípravu. Očividne to nestačilo.  Tvorcovia dostali ďalší čas na ďalšie vylepšenia. V obnovenej lepšej, atraktívnejšej, vzrušujúcejšej a chrumkavejšej verzii by sa mala objaviť na obrazovkách od septembra.

    Z archívu PR oddelenia STV: K veci, prosím je novým  typom talkshow na slovenských obrazovkách. Jej tvorcovia sa inšpirovali podobnými reláciami v zahraničí. Na jej príprave sa pracovalo od novembra… Dnešnej premiére predchádzala dôkladná dramaturgická príprava, čo na jednej strane spôsobilo, že sa relácia dostáva na obrazovky zhruba o dva týždne neskôr, na druhej strane však Slovenská televízia ponúkne divákovi kvalitný program.

    Fakty: K veci, prosím sledovalo približne 4,7 percenta divákov (215-tisíc ľudí) – z tých, čo sedeli pred televízorom, oslovila talkshow K veci, prosím jedného z desiatich. Sledovanosť pritom postupne klesala.

    Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!