Shrek sa vracia

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

    shrek-3.jpg Možno viete, možno nie. Ja som to doteray nevedel. Škaredý zlobor Shrek sa už čoskoro vráti na plátna kín. DreamWorks ho ukecali na tretie pokračovanie nazvané Shrek the Third (Shrek Tretí). Tešiť sa? Netešiť sa? Neviem – dvojka bol pre mňa prepadák. Trailer na Shrek the Third zas naznačuje, že môže ísť o slušnú zábavu. Verdikt padne v máji 2007, keď je naplánovaná premiéra filmu.

    Prvý diel Shreka zaznamenal obrovský úspech a pre mňa je to jedna z najlepších kreslených komédií, aké som videl. Dvojka a trojka sa vraj pripravovali paralelne. Ako už z názvu trošku vyplýva v hre bude v tretej časti kráľovská koruna pre Shreka. Ten však dáva prednosť vegetovanie v bažine a tak bude musieť za seba hľadať náhradu. V hre je dokonca kráľ Artuš.
    Ak sa podarí príbeh, verím, že zvukovej stránke pomôžu hlasy hercov, ako to bolo v prvom Shrekovi. Mike Myers dal hlas Shrekovi, Eddie Murphy (somár) a Antonio Banderas (Kocúr v čižmách) boli skvelí. Premiéru by mal absolvovať Justin Timberlake ako kráľ Artuš.

    Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!