Rekonštrukcia bytu 3.0

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  ikea-expedit.jpg Po tom, ako sme zvládli položenie plávajúcej podlahy, „murovanie sadrokartónom“ a požiar v byte, prišiel čas poriešiť problémy, ktorý spôsobovala malá knižnica a nedostatočný odkladací priestor. Knižnicu sme bez problémov poriešili v IKEA. Knižnica Expedit síce obsahuje upozornenie, že na montáž tohto nábytku sú potrebné dve osoby, ale priemerne zručný človek to musí zvládnuť aj sám.

  Trošku komplikovanejšie to bude s novou skriňou. Šatník s posuvnými dverami PAX som síce vyniesol do bytu sám, ale takmer som pri tom vypustil dušu:)) Postaviť skriňu so šírkou tri metre a výškou 2,3 metra nebude hračka. Na druhe strane – IKEA si za montáž pýta približne dve tisícky (6,5% z ceny skrine), čo sa mi zdá byť celkom dosť.

  ikea-pax.jpg Mimochodom – IKEA má u mňa ďalší bod za fajn riešenie, ako navrhnúť svoju kuchyňu, spálňu a podobne – na výber je flash aplikácia alebo program, ktorý si stiahnete z webu, nainštalujete a potom už len veselo plánujete. Podobné riešenie mi zásadným spôsobom chýbali pri weboch, ktoré ponúkajú vstavané skrine. Aj IKEA však inkasovala čierny bod – problémom bola neaktuálnosť dát – skriňa, ktorú sme kúpili stála o 10-tisíc korún menej, než uvádza webová stránka IKEA.

  Súvislosti: Tuning bytu, Rekonštrukcia či revolúcia, Kríza stredného veku.
  Vizuálny zážitok – fotogalériarekonštrukcia bytu a bonus – rekonštrukcia bývalého bytu

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!