Klávesnica Logitech LX 710 boduje

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Logitech LX 710 Redakcii ine.sk sa podarilo exkluzívne získať informáciu, že set Logitech LX 710 (set = klávesnica + laserová myš) sa úspešne presadila aj u náročných užívateľov. Inak povedané – kúpil si ju aj Rony.

  Blesková recenzia Logitech LX 710 tu už bola, preto doplním len pár drobností, ktoré stoja za povšimnutie po približne mesačnom používaní.
  – výdrža batérií vyzerá byť v pohode – po mesiaci stále nebadať žiadnu komplikáciu
  – naďalej mi prekáža absencia svetelného indikátora zapnutého CapsLock a NumLock
  – uzučké F-kové klávesy a ESC naďalejh pre istotu najskôr skontrolujem pohľadom a až potom stačím (klasické veľké som zvládal naslepo)
  – absencia Insertu prestáva byť zásadný problém – spočiatku som si miesto označenia pád súborov vymazal://
  – problémom je a zrejme neriešiteľným – koliesko na myši – krútenie a naklápanie do strán ide v pohode, zvykol som si však vo Firefoxe používať kliknutie kolieskom na otvorenie linku v novom „tabe“ – nuž a to je pri myši v sete Logitech LX 710 dosť vážny problém – stlačenie si vyžaduje pomerne veľkú námahu
  – dodatočné dve menšie tlačítka na myši vôbec nepoužívam
  – bezdrôtový set vrelo odporúčam aj ľuďom, ktorí si hovoria, že im drôt neprekáža. Bezdrôt je totiž silne návykový – v tomto smere veľmi oceňujem fakt, že Logitech LX 710 nemá vysielač ťahaný káblikom na stôl, ale vyzerá, ako USB kľúč, prípadne bluetooth adaptér

  Súvislosti: Výberové konanie na klávesnicu, Výber klávesnice – širšie finále

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   4 odpovede na „Klávesnica Logitech LX 710 bodujes“

   1. mozno to na prvy pohlad tak vyzera, ale ja som s nou DOST spokojny. pomer cena/vykon urcite nie je taky, ako pri poslednej klavesnici z dielne microsoft, ale nevymenil by som ju za inu, to mi ver:)) som zvedavy na ronyho review

   2. blbosti, vsetko je riesitelne. dve hodiny som skumal, preco mi setpoint nezobrazuje My mouse a My keyboard. Posrany windows si zapamatal usb zariadenia keyboard a mouse predosle. Musim este popatrat ako to vymazat.

    Ale… setpoint riesi vsetky tvoje problemy.

    Ja este zvazujem, ktoru mysku budem pouzivat

    povodna ma na boku dve tlacitka, tie som si namapoval na otvaranie linkov do tabov a na Ctr-Tab (cize listovanie po otvorenych taboch). To lahko spravis aj na tej novej mysi.

    Na tej som to mapoval takto:

    Naklonenie koliecka dolava prepne na tab firefoxu vlavo, doprava zasa na tab v pravo. Takze prepinanie zaloziek je idealne vyriesene. Rolovanie stranky doprava dolava naozaj nepotrebujem a je to menej pozadovane ako prave toto.

    Otvorenie linku do noveho tabu som spravil na tlacitko, ktore je defaultne „Back“ – proste som mu priradil funkciu stredneho tlacitka.

    Dobre je nainstalovat si uberoptions zo stranky

    http://www.mstarmetro.net/~rlowens/uberOptions/

    moja predosla klavesnica mala OSD zobrazenie pri prepnuti capslosku a numlosku a ma to aj setpoint takze to mi uplne staci a je to dokonca lepsie ako svetielka.

    jedine, co neviem vyriesit je Insert. Vo FAR nim totiz oznacujem subory.

    Ak mas uberoptions tak sa da v setpointe nastavit kvanta dobrych veci.

    tento komentar nahodim do review. Zatial este naozaj neviem co so starou myskou, ta ma naozaj lepsie tie bocne tlacitka, mal som na nich totiz neustale palec, takze sa mi lepsie browsovalo ako keby som si premapoval na tej mysi Back tlacitko. ALE! Zasa si mozno zvyknem to Back na mysi stlacat predposlednym clankom ukazovaka.

   3. jaj… na povodnej myske som mal este pred kolieckom tlacitko, na ktore som si namapoval klaves Home. Dost casto som to pouzival ak som chcel rychlo ist na zaciatok stranky.

   Nie je možné pridávať komentáre.