Hitparáda inteligencie: Fico, Mečiar a až potom Dzurinda

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Robert Fico je nadpriemerne inteligentný, Vladimír Mečiar mierne zaostáva, na chvoste však skončil Mikuláš Dzurinda. Netvrdím to ja, hihi ,ale FaceAnalyzer. Aby som predišiel podozreniam, že som výberom fotky chcel niekoho z pánov poškodiť, vybral som snímky z oficiálnych stránok ich materských strán.
  Fico je veľmi zdvorilý muž, ktorý málo riskuje. Za posledné dva roky dokonca Ficova inteligencia postupne rástla:) Podľa čŕt tváre mix východoeurópana s anglosasom je však zo všetkého najviac zdvorilý.


  Ficov koaličný partner, Vladimír Mečiar, je trochu menej inteligentný, čo si kompenzuje vyššími ambíciami. Je podstatne menej milý, než Fico. Po predkoch zrejme zdedil črty tváre juhoeurópana a človeka kdesi z blízkeho východu (nemám na mysli Košice:))


  Ako dopadol bývalý premiér Mikuláš Dzurinda? Nuž z nášho triumvirátu ako priemerne inteligentný, málo riskujúci s priemernými ambíciami.

  Najväčší problém s promiskuitou má z trojky Fico, Mečiar, Dzurinda práve prvý menovaný. Všetci sú výrazní heterosexuáli, pričom najväčší gay faktor má Fico. Aký bol pred dvomi rokmi výsledok? Dzurinda ako Aziat, Mečiar ambiciózny a Fico promiskuitný.

  Doplnok: Ukazuje sa, že Ján Slota nie je taký Slovák, ako sa tvári. Podľa všetkého jeho pôvod smeruje kamsi do juhovýchodnej Ázie (43%). Je veľmi milý. Hneď po Ficovi však má najväčší problém s promiskuitou. Dzurindu zas Slota zosadil z poslednej priečky v hodnotení inteligencie.

  Doplnok 2: Bolo by fajn, ak napíšete, čo napísal FaceAnalyzer vám:)

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   15 odpovedí na „Hitparáda inteligencie: Fico, Mečiar a až potom Dzurinda“

   1. Ako to funguje?
    Zaujimal by ma vysledok, keby nejaka babenka poslala dve fotky. Na jednej nenalicena a na druhej uplne, ale totalne zmalovana. :-) Ci by si s tym ten analyzer poradil. Resp, aky by bol verdikt.

   2. Dajte si top rank : promiscuity a na 1.mieste je slovenka (Trenčín)…. Minimálne zaujímavé :D

   3. Haha celebmatch Dzurinda sa vraj podoba na Toma Cruisa. No to ja si dovtedy budem vyberat fotky kym mi nedaju celebmatch Brada Pitta alebo Angelinu Jolie. Ha a este Fico ma najvyssi gay factor. Pozor na neho! A ten Slota to je teda riadna zmeska a ze slovak, este aj z petiny cinan sikmooki.

   4. Su taki, ktori zo stadia, ze pocitac je len nejaky trik, skokom vyspeli do dalsieho stupna: dokaze vsetko, ked ho „nakrmia informaciami“ – vid to individum – nemecký vodič, kt. havaroval na príkaz navigačného systému

   5. Tipujem, ze sudiac podla tvare by vedec Stephen Hawking skoncil az celkom posledny.

   Nie je možné pridávať komentáre.