Tuning bytu pokračuje + update

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!


  Rekonštrukcia bytu, respektíve jej prvá fáza je relatívne úspešne za nami. Bytové jadro nahradil sadrokartón. Namaľované dosky vystriedal botník a vešiak. Teraz sme úspešne rozbehli Tuning 2.0. Linoleum nahradí plávajúca podlaha. Ako bonus zmiznú dvere potiahnuté režným plátnom, oblepené vkusnými lištičkami.
  rekonštrukcia bytu Pôvodne som mal v pláne kúpiť jednoducho nové dvere. V x predajniach ma však schladili moje počiatočné nadšenie – dvere typu „petržalský byt“ sa už nevyrábajú. V hre bola rekonštrukcia od profesionálnej firmy, kúpa „šúpacích dverí“, alebo… Áno, reparáciu dverí zverím do rúk sebe. Dvere som nikdy nemaloval, podlahu som nikdy nekládol. Prekáža to niekomu? Možno tak len čelím kríze stredného veku:)
  Súvislosti: Rekonštrukcia či revolúcia, Kríza stredného veku, Sťahovanie: Ideme do finále, Sťahovanie stále bližšie: Začína mi byť smutno
  Vizuálny zážitok – fotogalériarekonštrukcia bytu a bonus – rekonštrukcia bývalého bytu
  UPDATE: Podlaha je úspešne položená (to môžete vidieť na fotkách v galérii). Dnes budú nasledovať prechodové a stenové lišty, pokúsim sa niečo spraviť s tými nechutnými dverami a možno príde aj kúzelník a zloží za mňa asi 100-kilovú knižnicu.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   2 odpovede na „Tuning bytu pokračuje + updates“

   Nie je možné pridávať komentáre.