Volver – blesková recencia

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Volver Penelope Cruz O čom je film Volver, ktorého autorom je španielsky režisér Pedro Almodóvar? Nuž, kľúčové slová sú tieto:
  – fajčenie marihuany
  – duch mŕvej matky
  – výstrih a zadok Penélope Cruz
  – vražda manžela
  – zneužívanie mladistvých
  – neobjasnená smrť rodičov
  A teraz o filme Volver trochu inak. Volver je film o ženách, ženskom pohľade na svet. Ale nie len pre ženy. Film so skvelými farbami… A trochu ťažko uveriteľnom príbehu. Pôvabná, silná a emancipovaná Raimunde žije s flákačom, ktorý má život rozdelený medzi sledovanie futbalu, popíjanie piva a očumovania dospievajúcej dcéry. Keď manžel príde o prácu, Raimunde zareaguje pokojne – ok, budem viac pracovať ja. Všetko sa zvrtne, keď sa manžel pokúsi znásilniť dcéru s tvrdením, že nie je jej otec. Dcéra ho zabíja, Raimunde ho zabalí do koberca a… vtedy vlastne začína film. Ak vám to pripomína mexickú telenovelu, asi nebudete ďaleko od pravdy, ale ak sa rozhodnete príbeh akceptovať, Volver vám ponúka slušný zážitok v štýle mixu drámy, čiernej komédie a melodrámy.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Jedna odpoveď na „Volver – blesková recencia“

   1. Konecne som sa k tomu aj ja dostal. Musim ale povedat, ze tie farby nie su iba skvele. Su priam nadherne!

    Penelope som doteraz poznal skor ako sexi herecku o ktorej sa pise v bulvarnych casopisoch, ale vidim, ze okrem toho, ze je seksi mucher, vie aj hrat. A to tak, ze dobre. Pripominala mi Sophiu Loren za mlada. Najviac sa mi ale pacilo to ich vecne bozkavanie/cmukanie;-)

   Nie je možné pridávať komentáre.