Rekonštrukcia či revolúcia

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!


  Žijeme v útulnom byte uprostred sídliska, ktoré humanista Václav Havel nazval poeticky králikáreň. Byt máme radi, väčšinou v ňom len prespávame. Byt však má za sebou oslavu štvrťstoročia, posledné väčšie úpravy sa v ňom diali pred desiatimi rokmi…plus-mínus. Nuž a časť vybavenie pomaly dosluhuje. Neverili by ste, ako sa dokáže linoleum rokmi scvrknúť, ako dverené obloženie stien začne pozvoľna opadávať.
  Rekonštrukcia bytuAko správny kutil som sa rozhodol tento stav neignorovať. Bola to výzva – rozmlátiť chodbu, poriešiť bytové jadro, ostrániť vešiakovú stenu (povedzme si otvorene, boli po sklincované dosky s háčikmi:))
  Vizuálny zážitok – fotogalériarekonštrukcia bytu a bonus – rekonštrukcia bývalého bytu
  Fotky budú priebežne pribúdať, na programe dňa je totiž položenie plávajúcej podlahy. Že som technický antitalent? Že som to nikdy predtým nerobil? Nedajte sa vysmiať:)

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   3 odpovede na „Rekonštrukcia či revolúcias“

   1. Mno, toto je nic oproti tomu, co som mal v byte minuly rok a tento rok v juli… Doteraz ma mata asi 200 fotografii… Par ukazkovych ti poslem vecer… :-)

   2. Ufff, pri slove „rekonstrukcia“ dostavam zachvaty placu. Predstav si rekonstrukciu bytu postaveneho v roku 1960, v ktorom sa nerobilo NIC okrem malovania. Tak to som zazil a nastastie aj prezil.

   Nie je možné pridávať komentáre.