Dnešné menu? Sekundové lepidlo

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Sekundové lepidlo S nadšením kutila Tima som sa v týchto dňoch pustil do domácich prác. Nehovorím o umývaní riadu, vysávaní a iných bežných prácach. Reč je o aktivitách vskutku mužských, chlapáckych. O aktivitách, pri ktorých sa vŕtačka potí únavou a tečie krv – väčšinou moja, keď napríklad úspešne zavadím o trčiaci klinec. Ako správny hobbybastler som si na rozbeh dal niečo jednoduchšie.
  Akciu som spravodajsky nazval „KRYSA“, teda vlastne „KRY SA!“. Cieľ bol jednoduchý – do líšt ukryť káble, do ktorých sa rada zamotávala naša korytnačka Suomi a celkovo nevyzerali dosť dobre. Keďže popri stene už jedna lišta šla a viac káblov sa do nej nezmestilo, rozhodol som sa figliarsky jednoducho priložiť druhú lištu a nepotrebné kálbe ukryť v nej. Ako tie dve lišty spojiť? Najjednoduchšie mi prišlo na um použiť sekundové lepidlo…
  Tubu sme už dlhší čas nepoužívali a tak sa chvíľu vzpierala. Nuž, zatlačil som. Zatlačil som silnejšie. A ešte silnejšie. Celý obsah tuby sa mi elegantne vylial do dlaní… Trochu aj zľahka vystreklo na ústa… „Sakra,“ vravím si a ruka inštinktívne mieri k ústam, aby lepidlo zotrela. Konal som rýchlosťou blesku tak tak som si úspešne naniesol na ústa ďalšiu vrstvu sekundového lepidla. Len na samotných perách ho bolo dosť, aby lepidlo pokrylo aj jazyk, ktorým som si podvedome pery oblízal. Popravde – to lepidlo malo celkom dobrú chuť:))

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Jedna odpoveď na „Dnešné menu? Sekundové lepidlo“

   Nie je možné pridávať komentáre.