O drboch, tárajoch a prďúsoch

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  – Vážení, vám drblo. Má byť právne stíhaný mŕtvy (Jaroslav Svěchota) – smrťou podozrivého trestnosť zanikla, nikde na svete mŕtvych neodsudzovali.
  – Rozhodnutie je, že skutok sa nestal. To znamená, že žiadne ovplyvňovanie, objednávanie vraždy nebolo. Rozhodol o tom ten, kto je oprávnený rozhodnúť. Ostatní ste táraji, gágaji a pre mňa prďúsi.
  – Prečo ste mi tie svinstvá robili?
  – Lipšicove vystúpenie mi pripomína Hamleta – slová, slová, slová.
  – Existuje dôkaz, že jediným cieľom únosu bolo zbaviť Mečiara moci.
  – Robili ste všetko pre to, aby ste to vyšetrovanie znemožnili, najviac ho maril Ján Čarnogurský a Milan Kňažko. Amnestia pomohla Michalovi Kováčovi staršiemu aj mladšiemu, iným nie.
  – Vo všetkých prípadoch Lexu ste kričali vinný. To kričali aj na Krista. Dneska ho prosíme o odpustenie všetci. Kto Vám dal zmocnenie na to?
  – Teória výbuchu nástražného výbušného systému v aute Roberta Remiáša je neobhájiteľná.
  – Sú komunisti z 50. rokov horší ako vy? Ste rovnakí. Zneužívali ste moc na boj s politickým protivníkom, klamali ste a robili ste to vedome. A chcete v tom pokračovať aj v roku 2006.
  – Druhý svedok utajený – Mikuláš Černák – dostal ponuku na pobyt na slobode, za predpokladu, že povie, že počul, že si Lexa vraždu Remiáša objednal, Černáka prepustili, Dzurinda o tom nevedel, keď doňho „narazil“ Černák na lanovke, išiel späť.
  – Celé montovanie plynového zariadenia do auta bolo v rozpore so zákonmi a laicky zbabrané tak, že bolo zárukou, že to exploduje. Teória výbuchu je neobhájiteľná, na mieste ani výjazdová skupina polície ani nikto druhý nenašiel absolútne nič.
  Zdroj: Vladimír Mečiar počas rozpravy o zrušení amnestií Vladimíra Mečiara.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Jedna odpoveď na „O drboch, tárajoch a prďúsoch“

   Nie je možné pridávať komentáre.