Red Bull kary na Devine

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  bolek-011.RedBull káry sa konajú práve dnes. Povedal som si, že po obede zbehnem na Devín pozrieť aj ja a takisto ako minulý rok na podobnej akcii Red Bull letecky den urobím aj zopár fotečiek. Nezviezol som sa s kamarátom (nazvime ho krycím menom Omegáč), ktorý vyrazil už o jednej a reku pôjdem neskôr, až keď sa naobedujem. Pred chvíľou mi volal Omegáč, že za hodinu cesty sa dostal ešte iba po kameňolom. Už ho vraj predbiehajú aj ľudia, ktorí vyrazili pešo z Dlhých dielov.

  Budú mi musieť stačiť včerajšie závody do vrchu na Babe a keďže včera som sa cestou z Baby zastavil na vinobraní v Pezinoku, dnes radšej pôjdem namiesto redbullových závodov „dole-z-vrchu“ skontrolovať bratislavské vinobranie, aby som mohol porovnať. A zase raz alkohol a obžerstvo zvíťazí nad…;-).

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Tags:

   4 694 x čítané

   3 Comments to “Red Bull kary na Devine”

   1. mekelle 17 septembra 2006 at 16:45 #

    Dnešná Red Bull káry na Devíne, na ktorej súťažia tímy podomácky zostrojených minikár, spôsobila dopravný chaos. Od Parku kultúry a oddychu (PKO) sa tiahne nepretržitá kolóna áut až na Devínsky hrad, cesta trvá vyše hodinu.
    Už pri Riviére usmerňovali dopravu policajti. Napriek tomu sa však ide slimačím tempom. Na zastávkach sa tlačia desiatky, na niektorých až stovky výletníkov, ktorí márne čakajú na dopravný spoj. Prekvapenia, ktoré sľubujú organizároi Red Bull káry, sa zrejme ani nedočkajú. Situácia trvá už od 12.30 hodiny. Preteky sa začali o 13.00 hodine.

   2. rony 17 septembra 2006 at 18:41 #

    dajpanamariamizdraviavela za to rozhodnutie, v ktorom prevazila lenivost, teda nie tak celkom, namakal som sa miesto toho dost :-)

   3. Markoff 17 septembra 2006 at 22:37 #

    reportaz z red bull kar je u mna na weblogu, v druhom clanku aj niektore fotky odtial, ak ma niekto zaujem…