Relaunch ine.sk

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  náhľad na ine.sk Stránky ine.sk prešli v uplynulých týždňoch veľmi radikálnou premenou, ktorej výsledkom je po obsahovej i vizuálnej stránke čitateľsky atraktívny a pritom stále veľmi seriózne médium. Zmeny si vyžiadali výrazné náklady, čo by však náš vydavateľský dom nesprasil nespravil pre čitateľov.
  Súčasťou relaunchu bol prechod z b2evolution na WordPress. O dizajn sa postaral Spravodaj Rony, ktorý celkom trpezlivo zapracoval moje pripomienky. Nedá sa nespomenúť, že iné pripomienky zas miestami za použitia vulgárnych slov odmietol.

  Pluginy nainštalované do systému WordPress:
  AJAX Comments
  – celkom milá záležitosť. Pri odoslaní komentára sa nemusí opätovne načítať celá strana, ale len oblasť komentárov.
  Coppermine – výstup z fotogalérie do redakčného systému. Umožňuje pohodlné vkladanie fotografií priamo pri písaní článkov bez ručného vypisovania kódu. Čosi ako plug-and-play:)
  Lightbox JS v2.2 Plugin – zabezpečuje, že fotografie vyzerajú sexi. Teda nie samotné fotky, ale proces ich načítania. Čo sa budem rozpisovať, skúste to!
  Site Statistics – detailné štatistiky o návštevnosti stránok
  WPKeys – umožní zadávať kľúčové slová podľa zamerania každého článku

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   4 odpovede na „Relaunch ine.sks“

   1. ten plugin WPKeys. nesposobuje Ti to zbytocnu zataz servera? na strankach pluginu sa vyznal hlavny koder WordPressu, Matthew Mullenweg, ze podla skusenosti plugin moze sposobovat komplikacie, ak uz mas vela clankov, alebo mas denne vela pristupov.

   Nie je možné pridávať komentáre.