Fidel Castro robi reklamu pre Adidas

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  bolek-01Už dávno som nič nenapísal, ale mal som nejakú robotu v Londýne. Minulý týždeň však Angličania zatkli všetkých mojich 21 kolegov, tak som sa radšej vrátil;-) Dávno sme však nevideli ani kubánskeho vodcu revolúcie Fidela Castra. Kolovali správy, že už ani nežije. Včera Fidel oslavoval 80 rokov a nechal sa odfotiť pre Juventud Rebelde. Možno ste to vedeli možno nie, Fidel podpísal zmluvu s adidasom a stal sa ich manekýnom:

  Fidel v adidas

  Takže Fidel už nie je posledným mohykánom revolúcie proti imperializmu, zapredal sa a už aj verejne používa značkové kapitalistické výrobky. Ešte by ma zaujímalo odkiaľ zohnal na Ostrove slobody bundu značky adidas. Kúpil ju na čiernom trhu alebo má nejaký kontakt na dovoz z imperialistickej Ameriky?

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   9 odpovedí na „Fidel Castro robi reklamu pre Adidas“

   1. ja by som najradej pisal vsetko malymi pismenami a bez interpunkcnych znamienok, to len senior editor mekelle ma nuti pisat mena a nazvy firiem velkymi pismenami.

   2. ja nikoho nic nenutim, kto ma pozna, vie, ze som demokrat. A ked nebudes pisat pekne s interpunkcnymi znamienkami a nazvy firiem s velkymi pismenami, tak dostanes poza usi!!!

   3. Marek je sice fuhrer, ale adidas je s malym a, ci sa mu to lubi alebo nie… Preto ma aj v novinach trha, ked vidim Adidas… firma je adidas!!!

   4. novinarom nezalezi na povodnom zamere v nazve firmy. povedia si je to nazov firmy, tak bude velke A na zaciatku;-)

   5. 2 medo: tak nakoniec tvoja osveta pomohla, prave pozeram, ze uz je to zmenene. ale s velkym A sa mi to viacej paci, takze to idem zmenit naspat. snad nam nejaka imperialisticka firma nebude fusovat do pravidiel slovenskeho pravopisu;-)

   Nie je možné pridávať komentáre.