Festival Pohoda 2006 v piatok

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Festival Pohoda TrenčínKeďže už máme lístky na oba dni festivalu (vďaka Kovimu) a lístky na vlak (zabezpečila Benita:) ), nič nám nebráni v piatok dopoludnia vyraziť do Trenčína na Festival Pohoda. Spomienky na Pohoda 2004 nás napĺňajú pozitívnymi očakávaniami. V programe tohto ročníka som si našiel pár vecí, ktoré nechcem vynechať. Tu sú moje tipy na piatok:
  13:00 – 14:00
  marián varga a bratislavský komorný orchester – jednoducho „Kunst Stücke„.
  14:00 – 15:00
  družina – myslím, že sme Družinu zažili ako predkapelu Čechomoru alebo mi ju spomínal Bolek v pokece na Pohoda 2005?
  14:30 – 15:30
  vidiek – od vidiečana po veselých ružolícich námorníkov je Jano Kuric a spol. už dlhé roky garanciou príjmeného posluchu.
  16:00 – 17:00
  mňága a žďorp – hmmm… teším sa na staré pesničky – Hodinový hotel a podobne. Nové veci (ak nejaké sú) ma nezaujímajú.
  17:40 – 18:40
  para – skôr ako pod parou budeme okolo šiestej uvarení a upečení slnkom. Tak snáď bude aspoň chvíľu Ticho.
  21:05 – 21:45
  hana hegerová – klasika, kráľovnú šansónu som prvý raz počul na LP v rodinnom archíve. Koho nechytila „Lásko prokletá“, „Jen pojďte sem pane“, Hegerovú si možno pamätá z filmových hitov akými sú Kdyby tisíc klarinetu, či „30 případu majora Zemana
  22:15 – 23:15
  psí vojáciPsí vojáci, to je pre mňa Brutální lyrika, Sestra a jej Žiletky na ktoré má Mučivé vzpomínky, podobne ako Myši v poli a jiné příběhy
  00:40 – 02:00
  varttina – snáď koncert fínskych „vretien“ neprespím. Som zvedavý, či pridajú aj čosi zo hudby k muzikálu The Lord of the Rings, ktorú pripravili s nimi pripravil indický skladateľ Allah Rakha Rahman.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   3 odpovede na „Festival Pohoda 2006 v piatoks“

   1. Nie je Druzina ako Druzina. Volakedy to bola jedna skupinka – Jej Druzina a ta sa potom rozdelila na Zuzanu Mojzisova a Jej Druzinu a druhu Beresovu druzinu s nazvom Druzina.

    A prave tato druha Druzina bude na Pohode. Mojzisovej Druzina bola na Pohode minuly rok. Mne sa ta Zuzkina druzina lubi viacej, ale vyborna je aj druha Druzina, ktora so svojim albumom bodovala v europskom rebricku world music.

    No a bolek ti Mojzisovu spominal ked mali vynikajuci koncert s vynikajucimi hudobnikmi v Babylone
    http://www.ine.sk/index.php/bolek/2005/04/21/zuzana_mojzisova_a_jej_druzina
    http://www.ine.sk/index.php/bolek/2005/04/22/valihorova_a_rozsova_druzina_live

    A uz prestante furt pisat o pohode, lebo mi je luto moje minulorocne rozhodnutie, ze na pohodu pridem az ked tam budu Radiohead;-)

   2. ok, dik za vysvetlenie, ja sa v tych druzinach nevyznam. Cosi si pamatam, ze bola nejaka Druzina s nejakou spevackou pred Cechomorom, ale neviem, koho to bola Druzina:))

   Nie je možné pridávať komentáre.