V dnešním světě kompjůtrů

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
  mobil

  Všetky dôležité údaje máme v počítačoch, komunikátoroch, vreckových počítačoch a mobiloch. A práve o poslednom výtvore bude teraz reč.
  Nepamätám si telefónne čísla. Nemá to veľký zmysel, všetky ich mám uložené a prakticky zoradené v zozname (obyčajná excelovská tabuľka) a samozrejme v mobile. Problém však je, aj máte dva telefóny – jeden s vlastným zoznamom a druhý bez neho (keďže ho ale pred časom používala vaša manžekla, je tam pár čísel na jej kamarátky a podobne). Nuž a najveselšia situácia nastane, keď sa máte s manželkou po práci stretnúť niekde v meste. Len pri odchode z práce si nieste istý, kde sa to vlastne máte stretnúť. Nič jednoduchšie – zavoláte manželke. Aha, vy ste si zabudli telefón so zoznamom v robote? Už ste tak ďaleko, že sa vám neoplatí sa vracať?
  Nuž začnete „listovať“ v manželkinom zozname, natrafíte na sosobu, ktorú poznáte a zavoláte jej s jednoduchou otázkou:
  Ahoj, dáš mi prosím číslo na moju manželku?
  Čo na tom, že vás človek na druhom konci drátu (trošku absurdné, keď voláte z mobilu) bude považovať za blázna:))
  PS: Pôvodne som text písal s konkrétnymi menami, ale takto mám pocit, že je to všeobecnejšie a nepripadám si až tak, ako blázon:))

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   8 odpovedí na „V dnešním světě kompjůtrů“

   1. a najlepsie na tom je ked ti potom ta dotycna osoba povie aby si zavolal za 5 minut lebo si to musi pozriet v mobile pretoze nevie ako sa da pozriet telefonny zoznam pocas hovoru :-)

   Nie je možné pridávať komentáre.