Nove karty Czech Link

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

    bolek-01Minule sme na ine.sk v komentároch intenzívne riešili Digi TV, UPC a satelitné vysielanie. Všetkých najviac zaujímalo prijímanie slovenských a českých staníc. Pozitívnou správou pre všetkých priaznivcov českých staníc je, že od júna budú v predaji nové dekódovacie karty diGITALlink určené na príjem programovej ponuky Czech Link, na satelite Astra 3A. Cena dekódovacej karty diGITALlink by mala byť okolo 1.000 Kč.


    Karta diGITALlink sprístupní programy Českej televízie (ČT1, ČT2 a ČT4 Sport) z paketu Czech Link (ČT24 vysiela nekódovane). Prebiehajú aj rokovania o sprístupnení TV Prima a platených kanálov CS Film a Galaxie Sport. Kompletnú programovú ponuku majú iba karty Czech Link (distribuuje ich ostravská firma Trade and Technology).

    Dekódovacia karta Czechlink stojí v súčasnosti 2.229 Kč (cca 3.000 Sk) a je určená k príjmu českého digitálneho paketu Czech Link (ČT1, ČT2, TV Prima, Galaxie Sport, ČT24, ČT4 Sport, CS Film, TV Óčko). Trade and Technology ponúka aj dekódovaciu kartu Slovak Link, ktorá tu stojí 2.999 Kč a je určená k príjmu STV1, STV2, Markíza, JOJ, TA3. Na Slovensku ju kúpite za cenu okolo 3.700 Sk. Karta na príjem programov z balíka Czech link je aj na Slovensku lacnejšia, cena sa u predajcov pohybuje okolo 3.500 Sk.

    A ešte doplnok na parabole – Ako budú fungovať nové karty Czech Link

    Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!