Yntelygentné riešenie

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
  Idiot
  Idiot

  Tak som sa rozhodol preinštalovať operačný systém. Už sa jeho staršia kópia už bola trošku pomalšia, trošku neochotnejšia pri spúšťaní niektorých programov, trošku… Jednoducho, povedal som si dosť a inštaloval. Celé by to bolo v pohode, keby nebolo jedno keby…
  Môj inak skvelý MSI Bluetooth pripájaný cez USB má skvelú vymoženosť. Pri inštalácii ovládačov si vypýta sériové číslo, ktoré mi mal zaslať ich autor (spoločnosť Widcomm) po zaslaní sériového čísla z krabice od Bluetooth zariadenia. Keďže od kúpy uplynulo pár rokov, krabicu som nemal. Bez sériového čísla ovládače k Bluetooth zariadeniu môžete nainštalovať s drobným problémom. Hláška „Vaše sériové číslo vás neoprávňuje používať toto zariadenie“ a logická nefunkčnosť Bluetooth človeku na radosti nepridá.
  Chápem zmysel softvérovej, prípadne hardwérovej ochrany programov. Môže mi niekto vysvetliť, na čo je dobrá podobná ochrana pri inštalácii ovládačov?
  Dodatok – potrebné sériové číslo som nakoniec našiel. Po pár hodinách neúspešného hľadania na internete som zistil, že ho mám odložené priamo v počítači:)

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!