Jaromir Nohavica – Prazska palena

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

    V závere minulého roka absolvoval Jaromír Nohavica „zámorské“ turné On the road 2005 a v súčastnosti sa prezentuje v Prahe. Pražské turné zahájil 15/01/06 a takisto ako pri minuloročnom turné pokračuje v on-line spravodajstve na webe. Nohavica si obľúbil internet, nájdete tu nielen zaujímavé novinky, ale pod heslom „Usmívejte se – zítra budete na webu“ tu umiestňuje svoje fotky, MMSky, videá a hlavne MP3jky z koncertov.


    Počas januárového mini turné po Prahe odohrá 11 koncertov a vznikne zaujímavé dielko Pražská pálená. Na každom koncerte zahrá dve skladby, ktoré pravidelne nehraje, ani oficiálne nevyšli, takže nebude problém s vydavateľstvom, keď sa potom objavia na webe v sekcii Pražská pálená vo formáte MP3 (192 kbps). Na konci turné bude k dispozícii aj obal a bonusy, ako napríklad počítačová hra Jdou po mně jdou. Na obale má byť vraj logo spoločnosti Nero;-) Zaujímava aktivita, kto by to bol o Jarkovi povedal?

    DOPLNENÉ 08/02/06: na stránke pribudli návrhy obalov a dá sa tu aj hlasovať. Zatiaľ je najúspešnejší návrh č.10, druhý je č.90 a tretí je návrh č.52. Mne sa asi najviac pozdáva číslo 52 aj keď dozadu by sa mi pozdávalo niečo na štýl č.52

    Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!