USB kľúč made in Hugo Miletič

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Fedor ma upozornil, že medzinárodná korporácia Hugo Miletič prechádza z textilného biznisu do kalných vôd informatiky a elektroniky a iných iník. Vlajkovou loďou je USB kľúč. Keďže trh je pomerne nasýtený, rozhodli sa prísť s revolučným riešením. Zatiaľ čo ostatní výrobcovia USB kľúča sa trápne predbiehajú vo veľkosti úložného priestoru a prenosovej rýchlosti dát, prichádza Hugo Miletič s jednoznačným sloganom: Ak si kúpite náš USB kľúč, určite na to do smrti nezabudnete!
  Dokáže ich USB kľúč túto smelú ambíciu naplniť?

  USB kľúč

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Tags:

   2 402 x čítané

   No Responses to “USB kľúč made in Hugo Miletič”

   1. loa leroa 2 decembra 2005 at 14:28 #

    ale ked si lepsie pozriete tu nalepku na tom obale tak sa da podla nej vydedukovat ze to skor bude bluetooth adapter :D :D

   2. Piki 2 decembra 2005 at 18:22 #

    Moment, keď treba prestať s blogovaním poznáš podľa toho, že sa ti ako dobrý nápad javí rubrika „Čo mi prišlo e-mailom.“ (ľahký citát z Binárního Ládina.)

    Dostal som emailom, vyšlo aj tu: http://elka.cz/edenik/item/levny-a-kvalitni-flash-disk.html

    A teraz originálny komentár, aby som nebol upozornený, že najvyšší čas skončiť s komentovaním príde vtedy, keď ako najlepší komentár sa javí citát.

    Takže: Keď už musí byť? moja e-mailová schránka plná spamu, prečo aj RSS čítačka?

   3. mekelle 3 decembra 2005 at 08:41 #

    to piki, hej, ale rubriku „Digest“ tu mam od vzniku blogu, dostanu sa do nej forwardy a obcas nejake vyroky politikov. Za posledne viac nez dva mesiace je toto jediny forward – mozno aj preto, ze vacsinu este pred precitanim zmazem:)