Kultivovaný spam? Choď do čerta!

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Vyděláváte peníze, když spíte? Vyděláváte peníze, když ráno pijete kávu? Ne? Tak to změňte! Nabízíme Vám největší návrat svého investovaného času a energie… Naše společnost Nu Skin Enterprises je 3. největší společnost přímého prodeje na Světě a nyní začíná působit i v ČR.

  Prečo oslovuje mňa na Slovensku?

  Můj záměr, proč Vás kontaktuji, je pouze ten, abych se Vás zeptal,
  jestli máte zájem o více informací. Mohu to udělat?…

  Spam

  Spam


  Nejaký Tomáš Svoboda ma zároveň ubezpečuje, že mail posiela

  „v souladu se zákonem č. 40/1995 Sb. (č. 138/2002 Sb.) o regulaci reklamy (a zákona o některých službách informačni společnosti č. 480/2004 Sb.), jsme si Vám dovolili zaslat tento email.“

  Ak vraj nesúhlasím so zasielaním ďalších mailov, nemám na ne odpovedať. Na adresy tomas.svoboda@nuskin-cz.com, prípadne business.prilezitost@email.cz teda neodpíšem, dúfam však, že si ich nájdu spamovacie roboty:)

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Tags:

   3 856 x čítané

   No Responses to “Kultivovaný spam? Choď do čerta!”

   1. bolek 22 novembra 2005 at 15:53 #

    Nech sa im teda dobre hlada
    tomas.svoboda@nuskin-cz.com
    business.prilezitost@email.cz

   2. Fedor 22 novembra 2005 at 19:18 #

    ja take adresy rovno zaregistrujem na nejakych zaujmavych strankach nech odoberaju newsy a podobne.. nech sa poucia co je nove vo svete.. heh
    ale dnes ma jeden mail tiez vytocil.. nikde som sa neregistroval ani nic a nejaka ceska ci slovenska firma mne a aj tatovi poslala mail.. nieco o reklamach na internete.. ani som to necital samy spam.. a prislo to aj dalsim ludom na serveri z toho co som videl v logoch.. tak som im napisal ze ich blokujem aj s celou ich domenou a nech sa stazuju na lamparni.. ked takymto firmam zacne vychadzat kseft tak si to potom zmyslia robit aj ostatne a mame po chlebe.. budeme moct rovno zlikvidovat postu tak ako ju pozname teraz.. mne denne chodi cca 100 mailov co mazem rovno.. minuly rok to bola polovica asi iba.. co uz..

   3. mekelle 22 novembra 2005 at 19:43 #

    mne dorazi len par spamov, vacsinu odfiltruje este server, ale niektore co prejdu, cloveka fakt nastvu:))

   4. Jozo 25 novembra 2005 at 10:33 #

    Ja mam okolo 60 spamov denne, Spampal pusti dalej tak 3-4…

   5. mekelle 25 novembra 2005 at 12:50 #

    no vidis, ja ziadny spampal nepotrebujem, lebo mi dorazia take 3-4:)

   6. bolek 25 novembra 2005 at 13:26 #

    za hodinu?

   7. mekelle 26 novembra 2005 at 01:49 #

    za den

   8. Fedor 27 novembra 2005 at 14:40 #

    mekele> to ako fakt tak malo? to si mozme potom namyslat ze server mi ozaj teda nieco aj filtruje.. (nahodou toho odchytava dost ale ja dostavam tak ci tak pekelne vela mailov..) lepsia je prevencia a neponukanie emailovej adresy na nete.. co uz.. ale uz mam v umysle spravit celkom fajn filter..
    napriklad by nedovolil zlozit mail z inej domeny ako SK v pripade ze ide neznamy. Zname by navigovali prvoposielatela aby na webe alebo emailom potvrdili kod.. potom by ich email presiel.. atd.
    Uz som podobny spravil ale trochu inak a hromadili sa emaily smerujuce na neexistujucich odosielatelov.. mozno v priebehu roka.. ?:)