Film plus v kablovke

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Ja síce nemám káblovku, ale tí, ktorí majú rozšírený balík od UPC si od 7/9/05 môžu naladiť nový kanál Film+. V Bratislave je na kanáli K41. Je to akási maďarská verzia HBO, v Maďarsku vysielajú už niekoľko rokov, rozšírili sa aj do Rumunska, Čiech a na Slovensko.
  superstar-01
  Podľa programu sa Film+ na HBO nechytá ani náhodou, ale na rozdiel od ostatných TV, filmy nie sú prerušované reklamou a na rozdiel od HBO je to zadarmo. V češtine má Film+ k dispozícii okolo 2000 filmov, ďalšie by mali pribúdať aj v slovenskom dabingu (vraj 300 ročne). Predpokladám ale, že na Slovensku sa momentálne Film+ asi nepresadí, máme tu predsa Vyholených, Pig Brother a o chvíľu aj SuperStar. Ale možno niekoho filmy ako Krokodíl Dundee v LA, 6.day, alebo Nejsem blázen potešia.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   16 odpovedí na „Film plus v kablovke“

   1. Oznacenie reality show VYHOLENI by mohlo evokovat myslienku, ze tam ide o suboj skinheadov, teda vyholenych hlav, pripadne aj mafianov. Skus pouzit iny vyraz. :-)

   2. 2 Lako: na uvod iba Bratislava:
    Program kanálu film+ môžu sledovať diváci Rozšíreného súboru UPC Slovensko v Bratislave na pozícii č. K41 a postupne bude sprístupnený aj v iných mestách, v ktorých táto spoločnosť pôsobí. film+ môžu sledovať aj diváci satelitnej služby UPC Direct, ktorí ho nájdu na pozícii č. 25.

   3. aky je to super kanal sa dozvies na strankach UPC:
    ide o rodinný televízny kanál, ktorý vysiela vysokohodnotné filmy a seriály americkej a európskej produkcie 24 hodín denne 7 dní v týždni. Diváci vo vysielaní kanálu film+ uvidia najmä akčné filmy a komédie, detektívne príbehy, ale aj vedecko-fantastické a rodinné filmy, drámy, muzikály, koncerty, seriály a filmy pre deti. Televízny kanál film+ kladie dôraz na vysielanie tej najnovšej filmovej produkcie, preto sú všetky filmy a seriály reprízované maximálne 4 až 6 krát počas troch rokov. Cieľovú divácku kategóriu kanálu film+ tvoria najmä ľudia vo veku od 18 do 39 rokov žijúci v mestách. Cieľom televízneho programu film+ je prinášať do domácností zábavu na najvyššej úrovni a vychádzať v ústrety pri hľadaní toho najzábavnejšieho programu. Vysielanie je prispôsobené miestnym požiadavkám a očakávaniam divákov, zisteným na základe prieskumu verejnej mienky…

    podla toho sa v podstate HBO moze ist schovat, ale podla programu by som si pozrel maximalne tak 3 filmy mesacne:)

   4. Pocuj Bolek, dostal som mailom nejake fotomontaze na temu, Vyholeni, Vyhuleni… V prvom pripade su zobrazeni skini a v druhom parta rasta jamaika mens huli marysku. To je z tvojej dielne alebo bol niekto inspirovany diskusiou? :-) Daj mail a poslem ti to.

   5. Ak niekto vie, mohol by mi poslať e-mailovú adresu, kde nájdem televízny program stanice Film +?
    Vopred ďakujem.

   6. uz asi 3x avizujete v tel.programe na tel.kanali film Celestinske proroctvo,ale vzdy ide nieco ine.
    nepaci sa mi to.ocakavam rychlu odpoved.dakujem

    jara

   Nie je možné pridávať komentáre.